Antresola magazynowa to idealne rozwiązanie, aby w pełni wykorzystać przestrzeń hali magazynowej. Nasza firma oferuje profesjonalne doradztwo, projekt i realizację antresoli ze stali przeznaczonych do magazynów.

antresola magazynowa - Bud-Blach

Antresola magazynowa to rodzaj konstrukcji, zazwyczaj wykonanej ze stali, która ma na celu zwiększenie powierzchni poziomych budynku. Szczególnie w budynkach magazynowych zwiększenie powierzchni, gdzie można magazynować materiały, jest niezwykle istotne. Nasza firma Bud-Blach oferuje kompleksową obsługę poprzez doradztwo, projekt i realizację zlecenia budowy antresoli magazynowych. Zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na pytania, rozwiejemy wątpliwości oraz przygotujemy ofertę opartą o indywidualne potrzeby każdego Klienta.

Antresole stalowe do magazynów

Antresole stalowe do magazynów podlegają restrykcyjnym wymaganiom stawianym im przez normy europejskie oraz krajowe przepisy budowlane. Nasi projektanci zawsze odpowiednio przygotowują wszelką dokumentację. Jako wykonawcy natomiast, nasza firma przykłada dużą uwagę do jakości materiałów, z jakich budujemy antresole stalowe do magazynów. Nasze antresole spełniają wymagania dla konstrukcji stalowych klasy EXC1 i EXC2 wg PN-EN 1090-2:2008.

Antresola magazynowa cena

Koszt wykonania antresoli magazynowej z elementów stalowych zależy przede wszystkim od jej wielkości, nośności oraz uwarunkowań w budynku hali. Każde zlecenie wyceniamy w sposób indywidualny. W celu uzyskania wyceny oraz udzielenia odpowiedzi na pytania, prosimy o bezpośredni kontakt z naszym biurem pod numerem telefonu +48 42 712 21 01

konstrukcje, hale i wiaty stalowe bud-blach

Antresola magazynowa od producenta Bud-Blach

Antresola stalowa od producenta – firmy Bud-Blach to gwarancja terminowości oraz wysokiej jakości wykonania zlecenia. Prowadzimy nasza działalność już od wielu lat. Posiadamy ogromna wiedzę oraz doświadczenie. Wykorzystujemy najlepsze materiały do budowy naszych konstrukcji stalowych, w tym antresoli magazynowych. 

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi:

  • zakładami produkcyjnymi,
  • firmami magazynowymi,
  • zakładami przemysłowymi i innymi.
antresola magazynowa - Bud-Blach

Antresola magazynowa Łódź

Jesteśmy kompleksowym wykonawcą konstrukcji antresol magazynowych w Łodzi oraz w całej Polsce. Skontaktuj się, by uzyskać wycenę.