Hale magazynowe są popularne przez możliwość optymalnego zaadaptowania ich powierzchni do swoich celów, jak również przez krótki czas realizacji. Mamy duże doświadczenie w tworzeniu hal magazynowych. Zapraszamy do kontaktu.

Hala magazynowa Bud-Blach wykonanie, projekt

Hala magazynowa stalowa

Hale ze stali często zastępują murowane magazyny. Dzieje się tak też dlatego, że hale stalowe zbudowane są znacznie szybciej. Wykonujemy hale ze stali o dowolnym metrażu, z dbałością o każdy szczegół i zgodnie z zasadami prawa budowlanego. Dysponujemy silnym zespołem pracowników, którzy posiadają wszelkie niezbędne kompetencje i uprawnienia do budowy hal magazynowych.

Hala magazynowa stalowa, która powstaje dzięki nam, jest odporna na działanie czynników zewnętrznych i posłuży przez wiele lat. Chętnie podejmiemy się budowy hali magazynowej stalowej dla Ciebie.

Hala magazynowa Bud-Blach
Hala magazynowa ze stali Bud-Blach

Hala magazynowa dopasowana do potrzeb firmy

Hale magazynowe tworzy się dla firm z różnych branż. Producenci przechowują tam towar, hurtownicy gromadzą asortyment, logistycy i firmy spedycyjne przechowują przesyłki, w rolnictwie zaś w halach magazynowych przechowuje się płody rolne i/lub maszyny oraz urządzenia rolnicze.

Wyróżnia się kilka rodzajów hal magazynowych:

  • nieocieplane,
  • ocieplane,
  • chłodnie,
  • mroźnie.

Hala musi więc być zaplanowana i wykonana zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Od lat wykonujemy hale magazynowe wielkopowierzchniowe dla klientów z różnych branż. Stawiamy czoła wyzwaniom i funkcjonalnie rozplanowujemy przestrzeń magazynową, bazując na analizie potrzeb firmy.

Antresola magazynowa

Antresola magazynowa tworzona jest w halach magazynowych w celu zwiększenia powierzchni, na której można przechowywać produkty. To dodatkowe miejsce bez konieczności stawiania dodatkowej hali lub budynku magazynowego. Antresola jest pomysłowym rozwiązaniem, które często wykorzystywane jest w magazynach. 

Doradzimy, zaprojektujemy i wykonamy antresole magazynowe. Przeczytaj o nich więcej tutaj.

Hale magazynowe i antresole Bud-Blach
Hale magazynowe i wiaty Bud-Blach

Wiata magazynowa

Wiaty magazynowe są dobudowywane w różnych celach. Służą jako dodatkowo zagospodarowana powierzchnia np. do przechowywania maszyn lub urządzeń. Wykonujemy wiaty magazynowe ze stali wysokogatunkowej, zabezpieczone przed korozją i zniszczeniem. Wiaty magazynowe, jakie produkujemy, dopasowane są do indywidualnych potrzeb klienta. Dostosowujemy również liczbę ścian – wykonujemy wiaty z jedną, dwiema, trzema ścianami, jak również wiaty składające się tylko z dachu wspartego na słupach. 

Hale magazynowe dla rolnictwa

Hale magazynowe można rozróżnić ze względu na przeznaczenie magazynu. Specyficznym rodzajem są hale magazynowe dla rolnictwa. Służą one zwykle do przechowywania w nich płodów rolnych, a także różnych maszyn i urządzeń rolniczych. Dlatego też, jeśli nie przechowuje się w nich owoców, najczęściej są one nieocieplane.

Zrealizujemy kompleksowo zlecenie wybudowania hali magazynowej dla rolnictwa. Możemy bazować zarówno na projekcie klienta, jak i na naszym. Chętnie też dzielimy się wiedzą i oferujemy bezpłatnie konsultacje z zakresu hali magazynowych ze stali.

Więcej o halach stalowych dla rolnictwa. 

Bud-Blach Hale magazynowe ze stali
Hala magazynowa ze stali dla różnych branż Bud-Blach

Hale magazynowe – parametry

Hale magazynowe wykonywane są z materiałów odpornych na działanie czynników zewnętrznych. To konstrukcje stalowe zabezpieczone przed korozją. Odznaczają się krótkim czasem budowy oraz dużą funkcjonalnością. Hale stalowe są też łatwo zbywalne i mają dużą powierzchnię użytkową.

Hala magazynowa cena

Cena wykonania hali magazynowej będzie różnić się w zależności od stopnia skomplikowania projektu, rodzaju użytych materiałów, ilości tego materiału i innych czynników. 

Chcesz uzyskać wycenę? Skontaktuj się z naszym biurem pod
numerem  telefonu 
+48 42 712 21 01

Bud-Blach - rzetelna firma wykonująca hale magazynowe

Hale magazynowe producent Bud-Blach

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, konstrukcji i wykonywaniu hal ze stali magazynowych. Chętnie dzielimy się wiedzą, doradzamy i pomagamy wybrać najlepsze rozwiązania. 

Posiadamy świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do montażu, zabezpieczania, wytwarzania i remontów konstrukcji stalowych klasy 1, 2, 3 wydane przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach oraz jednostkę TÜV SÜD Polska, która nadała wyrobom firmy Bud-Blach oznaczenie CE.