Hale stalowe Gdańsk – to wysokiej jakości produkt produkowany i montowany przez firmę Bud-Blach, dzięki czemu jest on niezawodny, trwały i długowieczny. Dostarczamy wysokiej jakości hale stalowe, która mają rożnorodne przeznaczenie. Bazujemy na bardzo dobrej i sprawdzonej stali. W ofercie posiadamy również stalowe wiaty, antresole czy dachy.

 Zapraszamy do kontaktu.

Oferujemy szeroki wybór hali stalowych o bardzo różnorodnym przeznaczeniu, w tym hale dedykowane na:

 • magazyny
 • salony samochodowe
 • hale produkcyjne, przemysłowe
 • wiaty
 • myjnie samochodowe
 • obiekty dla potrzeb gospodarstwa rolnego w tym również obiekty inwentarskie

Nasze hale stalowe charakteryzują się trwałością i wytrzymałością. Są również zaprojektowane tak, aby były stabilne w bardzo wymagających warunkach pogodowych, takich jak upał, silny deszcz, gwałtowny wiatr i intensywne opady śniegu.

Firma Bud-Blach to bezpośredni producent hal stalowych.

Wykonujemy fundamenty oraz belki podwalinowe pod wykonywane przez nas konstrukcje, również posadzki przemysłowe które są utwardzane powierzchniowo. Każda konstrukcja stalowa pokryta jest powłoką antykorozyjną lub ogniochronną zgodnie z zasadami. Również, jeśli jest taka potrzeba dany obiekt jest poddawany procesowi ocynkowania. Odbywa się to zgodnie z wszelkimi normami. .

Na halach stalowych które wykonujemy montujemy takze obudowę z płyt warstwowych styropianowych, poliuretanowych lub z rdzeniem z wełny mineralnej w zależności od projektu.

Wykonujemy również poszycie dachu z blachy trapezowej wraz z ociepleniem i papą lub z warstwowych płyt.

Solidne hale stalowe w Gdańsku

Hale które wychodzą z naszej produkcji to najwyższa jakość. To produkt klasy premium, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Na życzenie klienta, jesteśmy w stanie zaprojektować indywidualny projekt uwzględniający wszystkie jego sugestie. Bazujemy na pracy ze sprawdzonymi projektantami, którzy tworzą skomplikowane projekty, wdrażając niestandardowe i najlepsze rozwiązania.

Hale stalowe Łódź cena

Na cenę hali stalowej składa się  kilka czynników: 

Dokładnej wyceny dokonujemy po omówieniu z klientem wszystkich szczegółów inwestycji.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą konstrukcji stalowych, zachęcamy do kontaktu.

Budowa hal stalowych

Firma Bud-Blach specjalizuje się w budowie hal stalowych. Dobrej jakości stal jakiej używamy do produkcji naszych hal, to gwarancja trwałości hali i jej odporności na warunki atmosferyczne – które są bardzo zróżnicowane w Polsce. Dodatkowo stal posiada jednorodną strukturę, dzięki której jest ona bardzo wytrzymała na rozciąganie, ściskanie oraz zginanie. Hale które wychodzą z naszej produkcji są niezawodne i służą na lata. Wychodząc naprzeciw klientom, tworzymy hale stalowe które spełniają wszystkie wymogi. 

Każda z konstrukcji którą tworzymy powstaje zgodnie z normami PN-EN ISO 3834-2:2007 oraz EN 1090-1:2009+A1:2011 czego potwierdzeniem są certyfikaty wydane przez TÜV SÜD Polska. Dzięki wyżej wymienionym czynnikom, produkty doskonale sprawdzą się jako magazyny przemysłowe, rolnicze i nie tylko.

Jesteśmy otwarci na wszelkie pytana i wątpliwości klientów. Zachęcamy do kontaktu, jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat specyfikacji hal stalowych w Łodzi. Przygotowujemy indywidualną wycenę zlecenia, która zawiera materiały oraz montaż wraz z elementami niestandardowymi. Na życzenie klienta i w oparciu o jego oczekiwania stosujemy dodatkowe elementy, które będą odpowiadały jego indywidualnym potrzebom.

Przy budowie hal stalowych oferujemy:

Materiały najwyższej jakości

Używamy materiałów, które są wysokiej jakości, a także wyróżniają się bardzo dobrymi walorami estetycznymi.

Wysokie kwalifikacje i uprawnienia

Firma Bud-Blach posiada świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do wytwarzania, montażu, zabezpieczania i remontów konstrukcji stalowych klasy 1, 2, 3 wydane przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach oraz jednostkę TÜV SÜD Polska, która nadała wyrobom firmy Bud-Blach oznaczenie CE. 

Komfortowa lokalizacja

Stawiamy hale stalowe na terenie całego kraju. Nasza siedziba zlokalizowana w centrum Polski pozwala nam na wykonywanie prac również w Gdańsku. 

Elastyczność

Jesteśmy w stanie wykonać także przenośne obiekty. Przy montażu hal stalowych wykonujemy również usługę obudowania obiektu płytami warstwowymi z rdzeniem styropianowym, poliuretanowym lub z wełny mineralnej. Jest to aktualnie bardzo popularna metoda ocieplania hal.

Indywidualne podejście do klienta

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę oczekiwania klienta i potrzeby danego obiektu, jak i przeznaczenie.

Najlepsi specjaliści

Wiele lat doświadczenia w branży pozwala nam na realizowanie z powodzeniem każdego projektu. Jesteśmy otwarci na wszystkie zlecenia, również te niestandardowe, wymagające indywidualnych rozwiązań.

Bogate zaplecze

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, czego potrzebują. Do dyspozycji mamy własne środki transportu oraz specjalistyczny sprzęt budowlany. To duża oszczędność czasu i pieniędzy, a współpraca z nami gwarantuje satysfakcję! Potwierdza to szereg udanych realizacji i zadowolonych klientów.

Wsparcie na każdym etapie produkcji

Klient jest dla nas najważniejszy. Dlatego właśnie świadczymy kompleksowe usługi w trakcie całej ścieżki realizacji zlecenia. Służymy naszą wiedzą zarówno na etapie projektowania, jak i w trakcie budowy i finalizacji przedsięwzięcia.

Kwalifikacje

Konstrukcje stalowe w Łodzi firmy Bud- Blach to połączenie materiałów najwyższej jakości z wysokimi kwalifikacjami i uprawnieniami!

Certyfikat wg EN 1090-1:2009+A1:2011

Certyfikat wg PN-EN ISO 3834-2:2007

Załącznik do Certyfikatu wg PN-EN ISO 3834-2:2007

Świadectwo Kwalifikacyjne (TÜV SÜD)

O nas

Firma Bud – Blach istnieje na rynku hal stalowych już od ponad 30 lat. Połączenie naszego wieloletniego doświadczenia i wiedzy umożliwia nam projektowanie i wykonywanie wszelkiego rodzaju hal stalowych. Hale naszej konstrukcji cechuje wytrzymałość, trwałość i bezpieczeństwo. Jako firma Bud-Blach wyróżniamy się terminowością, rzetelnością i dbałością o szczegóły. Korzystamy wyłącznie z najlepszej jakościowo stali.

Nasze hale stalowe, które oferujemy naszym Klientom spełniają z nawiązką wszelkie wymagania techniczne oraz jakościowe, czego potwierdzeniem są aktualne certyfikaty TÜV SÜD.

Lokalizacja naszej firmy jest w samym centrum Polski, co pozwala nam na sprawne wykonywanie prac w każdym zakątku naszego kraju. Realizujemy także zlecenia za granicą.  

 

Kompleksowa oferta  oraz elastyczne podejście do klienta to cechy, które wyróżniają nas na rynku. Najlepszą rekomendacją naszej firmy są pozytywne opinie naszych klientów i partnerów biznesowych. 

Projektujemy i budujemy hale stalowe od ponad 29 lat

Firma Bud-Blach jest profesjonalnym przedsiębiorstwem, które od roku 1993 r. świadczy kompleksowe usługi z zakresu produkcji oraz budowa hal stalowych i konstrukcji stalowych. Poprzez zastosowanie w naszych projektach najnowszych technologii gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług, produktów. Działamy rzetelnie, terminowo i szybko, dostosowując się do wysokich wymagań naszych Klientów. Każdy nasz projekt musi przejść szereg badań i diagnostyk przed końcem budowy.

Klient wraz z konstrukcją stalową hali otrzymuje dokumenty odbiorowe:

 • Dokument Jakości
 • Atesty hutnicze na materiały zastosowane do prefabrykacji hali stalowej
 • Certyfikat Instytutu Spawalnictwa – wytyczne spawalnicze WPS
 • Badania wizualne powstałej konstrukcji – deklarację zgodności na wykonanie konstrukcji stalowej zgodnie z projektem konstrukcyjnym
 • Specyfikację i profesjonalne badania laboratoryjne stali
 • Świadectwo Jakości na wykonanie antykorozyjnych powłok malarskich
 • Oferujemy gwarancję jakości przez lata

Hale stalowe Łódź

Wykonujemy solidne hale stalowe różnego typu i rodzaju. Mamy poparte wieloletnim doświadczeniem sprawdzone techniki produkcji oraz korzystamy jedynie z  najwyższej jakości materiałów. Konstrukcje wykonujemy w oparciu o projekt inwestora. Współpracujemy także z biurami projektowymi, które mogą wykonać spersonalizowany projekt dla Inwestora.

W celu przygotowania indywidualnej oferty prosimy o kontakt.