Hale stalowe Łódź

Jesteś tutaj: Strona główna / Hale stalowe Łódź

Solidne hale stalowe w Łodzi

Oferujemy Państwu hale stalowe najwyższej jakości. Współpracujemy z najlepszymi projektantami, którzy mogą zaprojektować dla Państwa nie tylko standardowe obiekty, ale każdy rodzaj hal stalowych i przemysłowych. Jeżeli mają Państwo indywidualne zapotrzebowanie, jesteśmy w stanie przygotować specjalny plan działania, uwzględniający sugestie i wskazówki naszych klientów.

Proponujemy Państwu między innymi:

  • magazyny
  • salony samochodowe
  • hale produkcyjne, przemysłowe
  • wiaty
  • myjnie samochodowe
  • obiekty dla potrzeb gospodarstwa rolnego w tym również obiekty inwentarskie

Wszystkie hale stalowe naszego projektu wyróżniają się na rynku trwałością, solidnością wykonania oraz gwarancją bezpieczeństwa.
Każdy projekt przygotowany jest w oparciu o obowiązujące normy i standardy.

wytrzymałe hale stalowe w ŁodziWykonujemy fundamenty oraz belki podwalinowe pod wykonywane przez nas konstrukcje, a także posadzki przemysłowe utwardzane powierzchniowo. Przygotowaną w warsztacie konstrukcję, pokrywamy powłoką antykorozyjną lub przeciwpożarową według projektu. Jeśli warunki w jakich ma stać obiekt wymagają ocynkowania, to po akceptacji klienta dostarczamy i odbieramy konstrukcje ze sprawdzonej ocynkowni, która posiada wszelkie certyfikaty wg obowiązujących norm do pokrywania hal powłoką cynku.
Na wykonanych poprawkach hal stalowych na terenie w Łodzi montujemy obudowę z płyt warstwowych styropianowych, poliuretanowych lub z rdzeniem z wełny mineralnej w zależności od projektu. Wykonujemy również poszycie dachu z blachy trapezowej wraz z ociepleniem i papą lub z płyt warstwowych.

Jak powstają hale stalowe w Łodzi?

Wszystkie konstrukcje wykonujemy są zgodne z wymogami normy PN-EN ISO 3834-2:2007 oraz EN 1090-1:2009+A1:2011 co potwierdzają certyfikaty wydane przez TÜV SÜD Polska. Dzięki wyżej wymienionym czynnikom, produkty doskonale sprawdzą się jako magazyny przemysłowe, rolnicze i nie tylko!

Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat specyfikacji hal stalowych w Łodzi, zachęcamy do kontaktu. Udostępnimy nie tylko potrzebne dane, ale przygotujemy również indywidualną wycenę zlecenia, obejmującą zarówno materiały, jak i montaż oraz elementy niestandardowe. Działamy w pełni kompleksowo, wykorzystując między innymi własne środki transportu oraz specjalistyczny sprzęt budowlany. Na Państwa życzenie możemy dołączyć elementy dodatkowe, które będą odpowiadały indywidualnym potrzebom.

Jak produkowane są hale stalowe na terenie Łodzi?

Hale stalowe na terenie Łodzi produkowane przez firmę Bud-Blach cieszą się uznaniem klientów i inwestorów. Potwierdza to świadectwo kwalifikacyjne upoważniające zakład do wytwarzania, montażu i remontów konstrukcji stalowych, jak hale i spawanych klasy 1, 2, 3 zgodnie z normą PN-M-69008 oraz certyfikaty wydane przez TÜV SÜD potwierdzające zgodność naszych wyrobów z normą PN-EN ISO 3834-2:2007, a także EN 1090-1:2009+A1:2011.

Zapraszamy do współpracy! Dzięki bliskości Łodzi, Warszawy, Poznania, Wrocławia zapewniamy sprawną realizację zamówień.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami! 

+48 42 712 21 01