Hale stalowe Łódź – firma Bud-Blach jest certyfikowanym producentem oraz wykonawcą hal stalowych. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie przekłada się na jakość naszej pracy i zadowolenie Inwestora. Do produkcji naszych hal wykorzystujemy jedynie najwyższej jakości stal. Dodatkowo wykonujemy także takie konstrukcje stalowe, jak wiaty, dachy i antresole.

Zapraszamy do kontaktu.

Oferta naszej firmy to między innymi hale stalowe z przeznaczeniem na:

 • magazyny
 • salony samochodowe
 • hale produkcyjne, przemysłowe
 • wiaty
 • myjnie samochodowe
 • obiekty dla potrzeb gospodarstwa rolnego w tym również obiekty inwentarskie

Hale stalowe naszego wykonania wyróżniają się na rynku trwałością, solidnością wykonania oraz gwarancją bezpieczeństwa. Każdy projekt przygotowany jest w oparciu o obowiązujące normy i standardy.

Firma Bud-Blach jest bezpośrednim producentem hal stalowych.

Wykonujemy fundamenty oraz belki podwalinowe pod wykonywane przez nas konstrukcje, a także posadzki przemysłowe utwardzane powierzchniowo. Przygotowaną w warsztacie konstrukcję, pokrywamy powłoką antykorozyjną lub przeciwpożarową według projektu. Jeśli warunki w jakich ma stać obiekt wymagają ocynkowania, to po akceptacji klienta dostarczamy i odbieramy konstrukcje ze sprawdzonej cynkowni, która posiada wszelkie certyfikaty wg obowiązujących norm do pokrywania hal powłoką cynku.

Na wykonanych halach stalowych montujemy obudowę z płyt warstwowych styropianowych, poliuretanowych lub z rdzeniem z wełny mineralnej w zależności od projektu.

Wykonujemy również poszycie dachu z blachy trapezowej wraz z ociepleniem i papą, lub z płyt warstwowych.

Solidne hale stalowe w Łodzi

Oferujemy Państwu hale stalowe najwyższej jakości. W przypadku indywidualnego zapotrzebowania, jesteśmy w stanie przygotować specjalny plan działania, uwzględniający sugestie i wskazówki naszych klientów. Współpracujemy także z najlepszymi projektantami, którzy mogą przygotować spersonalizowane projekty niestandardowych rozwiązań.

Hale stalowe Łódź cena

Kalkulację kosztu wyprodukowania konstrukcji stalowych można określić w oparciu o kilka czynników: 

Wycena jest opracowywana pod konkretne zamówienie po omówieniu wszystkich szczegółów inwestycji.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą konstrukcji stalowych, zachęcamy do kontaktu.

Budowa hal stalowych

Obecnie nasza firma głównie koncentruje się na budowie hal stalowych. Stal to materiał często wykorzystywany w budownictwie przemysłowym z uwagi na swoje optymalne właściwości mechaniczne oraz odporność na zmieniające się warunki pogodowe. Tworzywo to ma jednorodną strukturę, przez co jest w jednakowym stopniu wytrzymałe na zginanie, ściskanie i rozciąganie. Dlatego budowane z tego materiału hale potrafią służyć nam przez lata w nienaruszonym stanie. Bez względu na rodzaj pożądanej przez klienta hali, dołożymy wszelkich starań, by szybko oraz sprawnie stworzyć dla Państwa pomieszczenie spełniające wszystkie wymogi.

Wszystkie konstrukcje wykonujemy są zgodne z wymogami normy PN-EN ISO 3834-2:2007 oraz EN 1090-1:2009+A1:2011 co potwierdzają certyfikaty wydane przez TÜV SÜD Polska. Dzięki wyżej wymienionym czynnikom, produkty doskonale sprawdzą się jako magazyny przemysłowe, rolnicze i nie tylko.

Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat specyfikacji hal stalowych w Łodzi, zachęcamy do kontaktu. Udostępnimy nie tylko potrzebne dane, ale przygotujemy również indywidualną wycenę zlecenia, obejmującą zarówno materiały, jak i montaż oraz elementy niestandardowe. Działamy w pełni kompleksowo, wykorzystując między innymi własne środki transportu oraz specjalistyczny sprzęt budowlany. Na Państwa życzenie możemy dołączyć elementy dodatkowe, które będą odpowiadały indywidualnym potrzebom.

Przy budowie hal stalowych oferujemy:

Materiały najwyższej jakości

Stosujemy tylko materiały, które charakteryzują się wysoką jakością. To one decydują o solidności naszych produktów i zadowoleniu klientów!

Wysokie kwalifikacje i uprawnienia

Firma Bud-Blach posiada świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do wytwarzania, montażu, zabezpieczania i remontów konstrukcji stalowych klasy 1, 2, 3 wydane przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach oraz jednostkę TÜV SÜD Polska, która nadała wyrobom firmy Bud-Blach oznaczenie CE. Współpracujemy z najlepszymi, aby móc Państwu zapewnić produkty najwyższej klasy!

Komfortowa lokalizacja

Budujemy hale stalowe w całej Polsce. Dzięki temu, że mieścimy się w centrum Polski, nasza dogodna lokalizacja pozwala na sprawne wykonywanie prac w całym kraju. Działamy także poza granicami kraju.

Elastyczność

Jeżeli zaistnieje taka potrzeba wykonujemy obiekty przenośne, to znaczy, że można je rozebrać i przenieść w inne miejsce. Przy montażu hal stalowych wykonujemy również usługę obudowania obiektu płytami warstwowymi z rdzeniem styropianowym, poliuretanowym lub z wełny mineralnej. Jest to w tej chwili najczęściej wykorzystywana metoda ocieplenia hali.

Indywidualne podejście do klienta

Każdy klient otrzymuje od nas ofertę w pełni dostosowaną do jego potrzeb i oczekiwań!

Najlepsi specjaliści

Współpracujemy ze znawcami branży, którzy mogą poszczycić się doświadczeniem, wiedzą oraz wieloma udanymi realizacjami! To właśnie ich wiedza oraz umiejętności sprawiają, że możemy przyjmować wszystkie zlecenia, również te niestandardowe, wymagające indywidualnych rozwiązań.

Bogate zaplecze

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, czego potrzebują. Do dyspozycji mamy własne środki transportu oraz specjalistyczny sprzęt budowlany.To duża oszczędność czasu i pieniędzy, a współpraca z nami gwarantuje satysfakcję! Potwierdza to szereg udanych realizacji i zadowolonych klientów.

Wsparcie na każdym etapie produkcji

Klient jest dla nas najważniejszy. Dlatego właśnie świadczymy kompleksowe usługi w trakcie całej ścieżki realizacji zlecenia. Służymy naszą wiedzą zarówno na etapie projektowania, jak i w trakcie budowy i finalizacji przedsięwzięcia.

Kwalifikacje

Konstrukcje stalowe w Łodzi firmy Bud- Blach to połączenie materiałów najwyższej jakości z wysokimi kwalifikacjami i uprawnieniami!

Certyfikat wg EN 1090-1:2009+A1:2011

Certyfikat wg PN-EN ISO 3834-2:2007

Załącznik do Certyfikatu wg PN-EN ISO 3834-2:2007

Świadectwo Kwalifikacyjne (TÜV SÜD)

O nas

Firma Bud – Blach istnieje na rynku hal stalowych już od ponad 30 lat. Połączenie naszego wieloletniego doświadczenia i wiedzy umożliwia nam projektowanie i wykonywanie wszelkiego rodzaju hal stalowych. Hale naszej konstrukcji cechuje wytrzymałość, trwałość i bezpieczeństwo. Jako firma Bud-Blach wyróżniamy się terminowością, rzetelnością i dbałością o szczegóły. Korzystamy wyłącznie z najlepszej jakościowo stali.

Nasze hale stalowe, które oferujemy naszym Klientom spełniają z nawiązką wszelkie wymagania techniczne oraz jakościowe, czego potwierdzeniem są aktualne certyfikaty TÜV SÜD.

Lokalizacja naszej firmy jest w samym centrum Polski, co pozwala nam na sprawne wykonywanie prac w każdym zakątku naszego kraju. Realizujemy także zlecenia za granicą.  

 

Kompleksowa oferta  oraz elastyczne podejście do klienta to cechy, które wyróżniają nas na rynku. Najlepszą rekomendacją naszej firmy są pozytywne opinie naszych klientów i partnerów biznesowych. 

Projektujemy i budujemy hale stalowe od ponad 29 lat

Firma Bud-Blach jest profesjonalnym przedsiębiorstwem, które od roku 1993 r. świadczy kompleksowe usługi z zakresu produkcji oraz budowa hal stalowych i konstrukcji stalowych. Poprzez zastosowanie w naszych projektach najnowszych technologii gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług, produktów. Działamy rzetelnie, terminowo i szybko, dostosowując się do wysokich wymagań naszych Klientów. Każdy nasz projekt musi przejść szereg badań i diagnostyk przed końcem budowy.

Klient wraz z konstrukcją stalową hali otrzymuje dokumenty odbiorowe:

 • Dokument Jakości
 • Atesty hutnicze na materiały zastosowane do prefabrykacji hali stalowej
 • Certyfikat Instytutu Spawalnictwa – wytyczne spawalnicze WPS
 • Badania wizualne powstałej konstrukcji – deklarację zgodności na wykonanie konstrukcji stalowej zgodnie z projektem konstrukcyjnym
 • Specyfikację i profesjonalne badania laboratoryjne stali
 • Świadectwo Jakości na wykonanie antykorozyjnych powłok malarskich
 • Oferujemy gwarancję jakości przez lata

Hale stalowe Łódź

Wykonujemy solidne hale stalowe różnego typu i rodzaju. Mamy poparte wieloletnim doświadczeniem sprawdzone techniki produkcji oraz korzystamy jedynie z  najwyższej jakości materiałów. Konstrukcje wykonujemy w oparciu o projekt inwestora. Współpracujemy także z biurami projektowymi, które mogą wykonać spersonalizowany projekt dla Inwestora.

W celu przygotowania indywidualnej oferty prosimy o kontakt.