Hale stalowe Poznań – nasza bogata oferta skierowana jest do osób zainteresowanych halami stalowymi najwyższej jakości. Nasi najlepsi projektanci projektują dla Państwa nie tylko standardowe obiekty, ale również i nietypowe, wymagające rodzaje hal przemysłowych i stalowych. Zawsze dla nas są istotne sugestie, uwagi i wskazówki naszych klientów – dlatego też projekt dopasowujemy indywidualnie do potrzeb klienta.

Zapraszamy do kontaktu.

Hale stalowe w Poznaniu i okolicach - Bud-Blach

Hale stalowe Poznań

W naszej ofercie znajdują się:

  • hale produkcyjne, przemysłowe,
  • magazyny,
  • wiaty,
  • myjnie,
  • salony samochodowe,
  • obiekty dedykowane gospodarstwu rolnemu.

Hale stalowe Poznań to niezawodna trwałość na lata, solidność oraz wysoka gwarancja bezpieczeństwa. Projekty przygotowujemy w oparciu o obowiązujące standardy i normy.

Hale stalowe Poznań Bud-Blach
Hale stalowe Poznań Bud-Blach

Hale stalowe Poznań z firmą Bud-Blach

Bud-Blach to firma, która wykonuje konstrukcje stalowe, belki podwalinowe, oraz przemysłowe, posadzki utwardzane powierzchniowo. Tak wykonana w warsztacie konstrukcja, pokrywana jest antykorozyjną lub przeciwpożarową powłoką – zgodnie z projektem. Często warunki, w jakich będzie stała hala, wymagają ocynkowania, wtedy wówczas po akceptacji klienta dostarczamy i odbieramy konstrukcje ze sprawdzonej ocynkowni, która posiada wszelkie certyfikaty wg obowiązujących norm do pokrywania hal powłoką cynku. Na wykonanych poprawkach hal stalowych na terenie w Łodzi montujemy obudowę z płyt warstwowych styropianowych, poliuretanowych lub z rdzeniem z wełny mineralnej w zależności od projektu. Wykonujemy również poszycie dachu z blachy trapezowej wraz z ociepleniem i papą lub z płyt warstwowych.

Hale stalowe Poznań – jak powstają?

Wszystkie realizowane przez firmę Bud-Blach konstrukcje są wykonywane w oparciu o normy PN-EN ISO 3834-2:2007 oraz EN 1090-1:2009+A1:2011 co potwierdzają certyfikaty wydane przez TÜV SÜD Polska. Stanowią one dowód na to że, produkty doskonale sprawdzą się jako magazyny rolnicze, przemysłowe oraz innego przeznaczenia.

Zachęcamy do kontaktu, jeśli mają Państwo życzenie dowiedzieć się więcej na temat specyfikacji hal stalowych w Poznaniu. Udostępnimy nie tylko potrzebne dane, ale podchodząc do każdego klienta indywidualnie przygotujemy również dedykowaną wycenę zlecenia, która obejmuje montaż, materiały oraz elementy niestandardowe. Do dyspozycji mamy własne środki transportu oraz specjalistyczny sprzęt budowlany – działamy w pełni kompleksowo. Wychodząc naprzeciw klientowi, możemy dołączyć elementy dodatkowe, które będą odpowiadały indywidualnym potrzebom.

Hale stalowe Poznań z firmą Bud-Blach
Bud-Blach - Hale stalowe Poznań

Jak produkujemy hale stalowe w Poznaniu?

Hale stalowe firmy Bud-Blach cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem klientów i inwestorów na terenie całego kraju. Potwierdza to świadectwo kwalifikacyjne upoważniające zakład do wytwarzania, montażu i remontów konstrukcji stalowych, jak hale i spawanych klasy 1, 2, 3 zgodnie z normą PN-M-69008 oraz certyfikaty wydane przez TÜV SÜD potwierdzające zgodność naszych wyrobów z normą PN-EN ISO 3834-2:2007, a także EN 1090-1:2009+A1:2011.

Zapraszamy do współpracy! Dzięki bliskości Poznania, Warszawy, Łodzi, Katowic i Częstochowy zapewniamy sprawną i kompleksową realizację zamówień.