Hale stalowe Poznań – nasza bogata oferta skierowana jest do Inwestorów poszukujących hal stalowych najwyższej jakości. Wykonujemy i montujemy hale stalowe w Poznaniu oraz na terenie całego kraju. Istnieje możliwość dostosowania projektu pod konkretne wymagania.

Zapraszamy do kontaktu.

Hale stalowe w Poznaniu i okolicach - Bud-Blach

Hale stalowe Poznań

W naszej ofercie znajdują się:

  • hale produkcyjne, przemysłowe,
  • magazyny,
  • wiaty,
  • myjnie,
  • salony samochodowe,
  • obiekty dedykowane gospodarstwu rolnemu.

Hale stalowe Poznań to, dzięki stosowaniu wyłącznie najlepszych elementów,  niezawodna trwałość na lata, solidność oraz wysoka gwarancja bezpieczeństwa. Projekty przygotowujemy w oparciu o obowiązujące standardy i normy.

Hale stalowe Poznań Bud-Blach
Hale stalowe Poznań Bud-Blach

Hale stalowe Poznań z firmą Bud-Blach

Bud-Blach to firma, która wykonuje konstrukcje stalowe, belki podwalinowe, oraz przemysłowe, posadzki utwardzane powierzchniowo. Wykonana konstrukcja, pokrywana jest antykorozyjną lub przeciwpożarową powłoką – zgodnie z projektem. Często warunki, w jakich będzie stała hala, wymagają ocynkowania. Wówczas po akceptacji klienta dostarczamy i odbieramy konstrukcje ze sprawdzonej ocynkowni, która posiada wszelkie certyfikaty wg obowiązujących norm do pokrywania hal powłoką cynku. Jako poszycie zewnętrzne montujemy obudowę z płyt warstwowych styropianowych, poliuretanowych lub z rdzeniem z wełny mineralnej w zależności od projektu. Wykonujemy również poszycie dachu z blachy trapezowej wraz z ociepleniem i papą lub z płyt warstwowych.

Hale stalowe Poznań – jak powstają?

Wszystkie realizowane przez firmę Bud-Blach konstrukcje są wykonywane w oparciu o normy PN-EN ISO 3834-2:2007 oraz EN 1090-1:2009+A1:2011 co potwierdzają certyfikaty wydane przez TÜV SÜD Polska. Stanowią one dowód na to że, produkty doskonale sprawdzą się jako magazyny rolnicze, przemysłowe oraz innego przeznaczenia.

Zachęcamy do kontaktu, jeśli mają Państwo życzenie dowiedzieć się więcej na temat specyfikacji hal stalowych w Poznaniu. Udostępnimy nie tylko potrzebne dane, ale podchodząc do każdego klienta indywidualnie przygotujemy również dedykowaną wycenę zlecenia, która obejmuje montaż, materiały oraz elementy niestandardowe. Do dyspozycji mamy własne środki transportu oraz specjalistyczny sprzęt budowlany – działamy w pełni kompleksowo. Wychodząc naprzeciw klientowi, możemy dołączyć elementy dodatkowe, które będą odpowiadały indywidualnym potrzebom.

Hale stalowe Poznań z firmą Bud-Blach

Hale stalowe Poznań cena

Wycena wyprodukowania i montażu hali stalowej ustalana indywidualnie dla każdej konstrukcji. Składa się na to wiele zmiennych takich jak: 

Ostateczna wycena opracowywana jest po omówieniu i ustaleniu wszelkich detali danej inwestycji.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą konstrukcji stalowych, zachęcamy do kontaktu.

Bud-Blach - Hale stalowe Poznań

Jak produkujemy hale stalowe w Poznaniu?

Hale stalowe firmy Bud-Blach cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem klientów i inwestorów na terenie całego kraju. Potwierdza to świadectwo kwalifikacyjne upoważniające zakład do wytwarzania, montażu i remontów konstrukcji stalowych, jak hale i spawanych klasy 1, 2, 3 zgodnie z normą PN-M-69008 oraz certyfikaty wydane przez TÜV SÜD potwierdzające zgodność naszych wyrobów z normą PN-EN ISO 3834-2:2007, a także EN 1090-1:2009+A1:2011.

Zapraszamy do współpracy! Dzięki bliskości Poznania, Warszawy, Łodzi, Katowic i Częstochowy zapewniamy sprawną i kompleksową realizację zamówień.

Nasze kwalifikacje

Certyfikat wg EN 1090-1:2009+A1:2011

Certyfikat wg PN-EN ISO 3834-2:2007

Załącznik do Certyfikatu wg PN-EN ISO 3834-2:2007

Świadectwo Kwalifikacyjne (TÜV SÜD)

Przy budowie hal stalowych oferujemy:

Materiały najwyższej jakości

Stosujemy tylko materiały najwyższej klasy i jakości. Stal, którą wykorzystujemy świadczy o jakości naszych produktów i zadowoleniu klientów i Inwestorów.

Kwalifikacje i uprawnienia

Posiadamy świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do wytwarzania, montażu, zabezpieczania i remontów konstrukcji stalowych klasy 1, 2, 3 wydane przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach oraz jednostkę TÜV SÜD Polska, która nadała wyrobom firmy Bud-Blach oznaczenie CE.

Dogodna lokalizacja

Hale stalowe naszej konstrukcji powstają na terenie Polski i całej Europy. Dzięki temu, że nasza lokalizacja znajduje się w centrum Polski, możemy sprawnie wykonywać prace w całym kraju i poza jego granicami.

Elastyczność

W przypadku zapotrzebowania wykonujemy obiekty przenośne, to znaczy, że można je łatwo zdemontować i przenieść w inne miejsce. Przy montażu hal stalowych wykonujemy również usługę obudowania obiektu płytami warstwowymi z rdzeniem styropianowym, poliuretanowym lub z wełny mineralnej jako metoda ocieplenia hali.

Indywidualne podejście do klienta

Każdy klient otrzymuje od nas ofertę w pełni dostosowaną do jego potrzeb i oczekiwań!

Najlepsi specjaliści

Współpracujemy ze znawcami branży, którzy mogą poszczycić się doświadczeniem, wiedzą oraz wieloma udanymi realizacjami! To właśnie ich wiedza oraz umiejętności sprawiają, że możemy przyjmować wszystkie zlecenia, również te niestandardowe, wymagające indywidualnych rozwiązań.

Bogate zaplecze

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, czego potrzebują. Do dyspozycji mamy własne środki transportu oraz specjalistyczny sprzęt budowlany.To duża oszczędność czasu i pieniędzy, a współpraca z nami gwarantuje satysfakcję! Potwierdza to szereg udanych realizacji i zadowolonych klientów.

Wsparcie na każdym etapie produkcji

Klient jest dla nas najważniejszy. Dlatego właśnie świadczymy kompleksowe usługi w trakcie całej ścieżki realizacji zlecenia. Służymy naszą wiedzą zarówno na etapie projektowania, jak i w trakcie budowy i finalizacji przedsięwzięcia.

O nas

Firma Bud – Blach istnieje na rynku hal stalowych już od ponad 30 lat. Połączenie naszego wieloletniego doświadczenia i wiedzy umożliwia nam projektowanie i wykonywanie wszelkiego rodzaju hal stalowych. Hale naszej konstrukcji cechuje wytrzymałość, trwałość i bezpieczeństwo. Jako firma Bud-Blach wyróżniamy się terminowością, rzetelnością i dbałością o szczegóły. Korzystamy wyłącznie z najlepszej jakościowo stali.

Nasze hale stalowe, które oferujemy naszym Klientom w Poznaniu i okolicach spełniają wszelkie wymagania techniczne oraz jakościowe, czego potwierdzeniem są aktualne certyfikaty TÜV SÜD.

Lokalizacja naszej firmy jest w samym centrum Polski, co pozwala nam na sprawne wykonywanie prac w każdym zakątku naszego kraju. Realizujemy także zlecenia za granicą.  

 

Kompleksowa oferta  oraz elastyczne podejście do klienta to cechy, które wyróżniają nas na rynku. Najlepszą rekomendacją naszej firmy są pozytywne opinie naszych klientów i partnerów biznesowych. 

Hale stalowe Poznań

Wykonujemy solidne hale stalowe różnego typu i rodzaju. Mamy poparte wieloletnim doświadczeniem sprawdzone techniki produkcji oraz korzystamy jedynie z  najwyższej jakości materiałów. Konstrukcje wykonujemy w oparciu o projekt inwestora. Współpracujemy także z biurami projektowymi, które mogą wykonać spersonalizowany projekt dla Inwestora.

W celu przygotowania indywidualnej oferty prosimy o kontakt.