Hale stalowe Warszawa

Jesteśmy certyfikowanym producentem oraz wykonawcą hal stalowych z centralnej Polski. Połączenie naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia przekłada się na wysoką jakość naszej pracy oraz zadowolenie Inwestora. Do produkcji naszych hal wykorzystujemy jedynie najwyższej jakości stal. Dodatkowo wykonujemy także takie konstrukcje stalowe, jak wiaty, dachy i antresole.

Zapraszamy do kontaktu.

Hale stalowe mazowieckie

Oferta naszej firmy to między innymi hale stalowe z przeznaczeniem na:

 • magazyny
 • salony samochodowe
 • hale produkcyjne, przemysłowe
 • wiaty
 • myjnie samochodowe
 • obiekty dla potrzeb gospodarstwa rolnego w tym również obiekty inwentarskie

Produkowane i wykonywane przez nas hale stalowe cechuje: trwałość, wytrzymałość oraz precyzja wykonania. Każdy projekt, który realizujemy, wykonywany jest w oparciu o obowiązujące normy bezpieczeństwa i standardy. Gwarantuje to bezpieczeństwo i bezproblemową wieloletnią eksploatację.

Hale stalowe producent Warszawa

Mamy ponad 29 lat doświadczenia w branży budowlanej, jako renomowani producenci hal stalowych w Warszawie. Od 1993 roku daliśmy się poznać jako profesjonalny wykonawca wykonujący kompleksowe usługi z zakresu hal stalowych w województwie mazowieckim. Oddajemy naszym Klientom produkty najwyższej jakości spełniające surowe normy europejskie. Nasze konstrukcje stalowe to połączenie materiałów najwyższej jakości, solidności i bezpieczeństwa. W swoich projektach korzystamy tylko ze sprawdzonych materiałów. Oferujemy wsparcie na każdym etapie prac – od wyboru konstrukcji do montażu, a bezpieczeństwo i dobro klienta to nasz priorytet. Posiadamy aktualne certyfikaty TÜV SÜD. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz kontakt w celu dowiedzenia się szczegółów.

Solidne hale stalowe w Warszawie - zalety

Hale stalowe mają wiele niezaprzeczalnych zalet i wśród nich możemy wymienić:

Energooszczędność – hale stalowe stanowią przykład energooszczędnych budynków, przechodzących one praktycznie zawsze z doskonałym wynikiem badania termoizolacyjne.

Solidność – wysokojakościowa stal, z której wykonane są hale to niesamowicie trwały i wytrzymały  materiał.

Odporność – hale stalowe odporne są na zmienne warunki atmosferyczne.

Wytrzymałość – dobre zabezpieczenie stali uchroni ją  przed korozją a sam materiał wytrzymuje ogromne obciążenia fizyczne.

Inwestycja na lata – trwałość elementów wykorzystanych do budowy hal stalowych (elementy galwanizowane) ocenia się nawet na ponad dwieście lat!

Mobilność – zazwyczaj zawsze istnieje możliwość przeniesienia obiektu do korzystniejszej lokalizacji, gdy pojawi się taka potrzeba.

Design – nowoczesne hale stalowe w Warszawie są nie tylko praktycznymi budynkami, ale ostatnio uwagę inwestorów przyciąga ich industrialny wygląd i charakter.

Hale stalowe Warszawa cena

Każdorazowo koszt wyprodukowania i montażu hali stalowej kalkulowany jest dla indywidualnego przypadku. Składa się na to wiele zmiennych takich jak: 

Ostateczna wycena  opracowywana jest po omówieniu i ustaleniu wszelkich detali danej inwestycji.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą konstrukcji stalowych, zachęcamy do kontaktu.

Hale stalowe montaż Warszawa

Wszystkie konstrukcje wykonujemy są zgodne z wymogami normy PN-EN ISO 3834-2:2007 oraz EN 1090-1:2009+A1:2011 co potwierdzają certyfikaty wydane przez TÜV SÜD Polska. Dzięki temu, nasze produkty doskonale sprawdzą się jako magazyny przemysłowe, rolnicze i nie tylko.

Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat specyfikacji hal stalowych w Warszawie, zachęcamy do kontaktu. Udostępnimy nie tylko potrzebne dane, ale przygotujemy również indywidualną wycenę zlecenia, obejmującą zarówno materiały, jak i montaż oraz elementy niestandardowe. Działamy w pełni kompleksowo, wykorzystując między innymi własne środki transportu oraz specjalistyczny sprzęt budowlany. Na Państwa życzenie możemy dołączyć elementy dodatkowe, które będą odpowiadały indywidualnym potrzebom.

Nasze kwalifikacje

Certyfikat wg EN 1090-1:2009+A1:2011

Certyfikat wg PN-EN ISO 3834-2:2007

Załącznik do Certyfikatu wg PN-EN ISO 3834-2:2007

Świadectwo Kwalifikacyjne (TÜV SÜD)

Przy budowie hal stalowych oferujemy:

Materiały najwyższej jakości

Stosujemy tylko materiały najwyższej klasy i jakości. Stal, którą wykorzystujemy świadczy o jakości naszych produktów i zadowoleniu klientów i Inwestorów.

Kwalifikacje i uprawnienia

Posiadamy świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do wytwarzania, montażu, zabezpieczania i remontów konstrukcji stalowych klasy 1, 2, 3 wydane przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach oraz jednostkę TÜV SÜD Polska, która nadała wyrobom firmy Bud-Blach oznaczenie CE.

Dogodna lokalizacja

Hale stalowe naszej konstrukcji powstają na terenie Polski i całej Europy. Dzięki temu, że nasza lokalizacja znajduje się w centrum Polski, możemy sprawnie wykonywać prace w całym kraju i poza jego granicami.

Elastyczność

W przypadku zapotrzebowania wykonujemy obiekty przenośne, to znaczy, że można je łatwo zdemontować i przenieść w inne miejsce. Przy montażu hal stalowych wykonujemy również usługę obudowania obiektu płytami warstwowymi z rdzeniem styropianowym, poliuretanowym lub z wełny mineralnej jako metoda ocieplenia hali.

Indywidualne podejście do klienta

Każdy klient otrzymuje od nas ofertę w pełni dostosowaną do jego potrzeb i oczekiwań!

Najlepsi specjaliści

Współpracujemy z najlepszymi w branży. Nasi inżynierowie mogą pochwalić się wiedzą, doświadczeniem oraz wieloma udanymi realizacjami! Dzięki temu możemy przyjmować wszystkie zlecenia, również te niestandardowe, wymagające indywidualnego planu i rozwiązań.

Bogate zaplecze

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, czego potrzeba do zbudowania trwałej i niezawodnej konstrukcji stalowej. Do dyspozycji mamy także własny park maszyn.

Wsparcie na każdym etapie produkcji

Zadowolenie Inwestora to nasz prioryet. Dlatego też świadczymy kompleksowe usługi w trakcie realizacji zlecenia. Służymy naszą wiedzą zarówno na etapie projektowania, jak i w trakcie budowy oraz finalizacji projektu.

O nas

Firma Bud – Blach istnieje na rynku hal stalowych już od ponad 30 lat. Połączenie naszego wieloletniego doświadczenia i wiedzy umożliwia nam projektowanie i wykonywanie wszelkiego rodzaju hal stalowych. Hale naszej konstrukcji cechuje wytrzymałość, trwałość i bezpieczeństwo. Jako firma Bud-Blach wyróżniamy się terminowością, rzetelnością i dbałością o szczegóły. Korzystamy wyłącznie z najlepszej jakościowo stali.

Nasze hale stalowe, które oferujemy naszym Klientom spełniają z nawiązką wszelkie wymagania techniczne oraz jakościowe, czego potwierdzeniem są aktualne certyfikaty TÜV SÜD.

Lokalizacja naszej firmy jest w samym centrum Polski, co pozwala nam na sprawne wykonywanie prac w każdym zakątku naszego kraju. Realizujemy także zlecenia za granicą.  

 

Kompleksowa oferta  oraz elastyczne podejście do klienta to cechy, które wyróżniają nas na rynku. Najlepszą rekomendacją naszej firmy są pozytywne opinie naszych klientów i partnerów biznesowych. 

Projektujemy i budujemy hale stalowe od ponad 30 lat

Specjalizujemy się w wykonawstwie i montażu konstrukcji stalowych w Warszawie. Nasi doświadczeni specjaliści kompleksowo zajmą się instalacją, oddając w Państwa ręce produkt kompletny i gotowy do użytku. Dbamy o każdy detal projektu, dlatego wiemy, co należy w nim umieścić, żeby współpraca przebiegała płynnie.

O co należy zadbać przy odbiorze projektu?

Poza szczegółowym projektem technicznym potrzebny jest wykaz łączników, stali, schematów montażowych, detali łączeń montażowych. Jeśli zależy nam aby wszystkie działania przebiegły bezpiecznie, to warto przygotować plan jakości, z którego będzie wynikał przegląd wymagań, podział zadań, podział odpowiedzialności, procedury instrukcyjne, procedury wprowadzania zmian, operacje postępowania w sytuacji spostrzeżenia błędów oraz zasady przeprowadzania kontroli zewnętrznej i odbioru.

Klient wraz z konstrukcją stalową hali otrzymuje dokumenty odbiorowe:

 • Dokument Jakości
 • Atesty hutnicze na materiały zastosowane do prefabrykacji hali stalowej
 • Certyfikat Instytutu Spawalnictwa – wytyczne spawalnicze WPS
 • Badania wizualne powstałej konstrukcji – deklarację zgodności na wykonanie konstrukcji stalowej zgodnie z projektem konstrukcyjnym
 • Specyfikację i profesjonalne badania laboratoryjne stali
 • Świadectwo Jakości na wykonanie antykorozyjnych powłok malarskich
 • Oferujemy gwarancję jakości przez lata

Hale stalowe Warszawa

Wykonujemy solidne hale stalowe różnego typu i rodzaju. Mamy poparte wieloletnim doświadczeniem sprawdzone techniki produkcji oraz korzystamy jedynie z  najwyższej jakości materiałów. Konstrukcje wykonujemy w oparciu o projekt inwestora. Współpracujemy także z biurami projektowymi, które mogą wykonać spersonalizowany projekt dla Inwestora.

W celu przygotowania indywidualnej oferty prosimy o kontakt.