Kompleksowe wykonawstwo
na najwyższym poziomie!

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie inwestycji w zakresie budowania hal i konstrukcji stalowych. Aby sprostać wymaganiom rynku oraz najwyższym standardom, zatrudniamy najlepszych specjalistów i osobiście kontrolujemy jakość każdego wyprodukowanego elementu.

Dbając o stały rozwój firmy Bud-Blach opieramy naszą pracę o nowoczesny zakład produkcyjny. Posiadamy specjalistyczny sprzęt , który umożliwia nam dostosowywanie naszej oferty do potrzeb klientów.

Bacznie obserwujemy rynek, wdrażając aktualne technologie i korzystając z dobrodziejstwa nauki. Właśnie dzięki temu jesteśmy o krok przed konkurencją! Znamy najlepsze rozwiązania, które sprawiają, że nasze wykonawstwo hal stalowych oraz innych elementów spełnia oczekiwania klientów oraz partnerów biznesowych. Nie boimy się innowacyjności, choć tworząc naszą ofertę korzystamy z przetestowanych i sprawdzonych metod działania. To gwarantuje doskonałe rezultaty!

Kompleksowe wykonawstwo hali – dlaczego my?

Jesteśmy elastyczni. Naszą ofertę potrafimy dostosować do potrzeb klienta, co pozwala nam podejmować wyzwania i poszerzać obszar działalności!

Wyróżniamy się na rynku solidnością i doświadczeniem. Najlepszym dowodem na nasz profesjonalizm są nie tylko opinie klientów, ale również zdobyte certyfikaty. Posiadamy Świadectwo Kwalifikacyjne, które uposażania nasz zakład do wytwarzania, montażu i remontów konstrukcji spawanych klasy 1, 2, 3 zgodnie z normą PN-M-69008 oraz certyfikaty wydane przez TÜV SÜD potwierdzające zgodność naszych wyrobów z normą PN-EN ISO 3834-2:2007, a także EN 1090-1:2009+A1:2011.

Szukają Państwo kompleksowego wykonawcy? Zachęcamy do kontaktu!
Jeżeli zależy Państwu na kompleksowości usługi i doskonałej obsłudze klienta, zachęcamy do nawiązania stałej współpracy z naszą firmą. Kontaktując się z nami mogą Państwo uzyskać pełną informację dotyczącą proponowanej oferty oraz kwalifikacji Bud-Blach. Dodatkowo przedstawimy również wycenę usług, która uzależniona jest od rodzaju zlecenia oraz przewidywanego czasu realizacji.

Jako kompleksowy wykonawca zadbamy o wszelkie szczegóły i dopilnujemy, aby wszystko zostało dopięte na przysłowiowy „ostatni guzik”. Warto przekonać się o tym osobiście i dołączyć do grona zadowolonych klientów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!