Konstrukcje stalowe Katowice i Częstochowa – zajmujemy się produkcją oraz realizacją konstrukcji stalowych, które są trwałe i solidnie wykonane. Oferujemy różne rodzaje konstrukcji ze stali, m.in. dachy stalowe, wiaty i hale stalowe oraz ich elementy, a także wszelkiego rodzaju i przeznaczenia antresole stalowe.

Zapraszamy do kontaktu.

Konstrukcje stalowe Śląsk

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie inwestycji w zakresie konstrukcji stalowych na terenie Katowic i Częstochowy oraz okolic. Zajmujemy się doradztwem, projektowaniem oraz tworzeniem projektów stalowych dla klientów, takich jak magazyny, hale, budynki inwentarskie itp. W zakres naszych usług wchodzi również zabezpieczenie antykorozyjne systemem farb: EP + PUR.

Aby sprostać wymaganiom rynku oraz najwyższym standardom, zatrudniamy najlepszych specjalistów i osobiście kontrolujemy jakość każdego wyprodukowanego elementu. Bezpieczeństwo i solidność są dla nas najważniejsze! Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który umożliwia nam dostosowywanie naszej oferty do potrzeb klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą konstrukcji stalowych w Katowicach i Częstochowie oraz w całym województwie śląskim.

Konstrukcje stalowe Częstochowa, Katowice - co nas wyróżnia?

  • Materiały najwyższej jakości,
  • wysokie kwalifikacje i uprawnienia,
  • komfortowa lokalizacja,
  • elastyczność,
  • indywidualne podejście do klienta,
  • najlepsi specjaliści,
  • kompleksowa oferta,
  • wsparcie na każdym etapie produkcji.

Konstrukcje stalowe Katowice, Częstochowa

Do tworzenia konstrukcji wykorzystujemy najwyższej jakości stal niskowęglową, czyli stop żelaza o zawartości do 2% węgla. Materiał otrzymuje się podczas dwustopniowego procesu produkcji. Stal posiada jednolitą strukturę, jest bardzo wytrzymała i przeznaczona długoletniemu użytkowaniu. Często wykorzystuje się stal również w branżach rolniczej, handlowej i transportowej. Dodatkowym atutem wykorzystania stali w budowie jest krótki czas realizacji budowy oraz możliwość przetopienia stali po rozbiórce i złomowaniu. To bardzo praktyczny i solidny materiał.

Sprawdź naszą ofertę konstrukcji stalowych w Katowicach lub Częstochowie:

Konstrukcje stalowe projektowanie - Śląsk

Projektowanie solidnych konstrukcji stalowych może być wyzwaniem, dlatego wszystkie komponenty i konstrukcje, które opuszczają nasze mury, poddajemy dokładnym pomiarom, sprawdzamy ich zgodność z projektem oraz wcześniejszymi założeniami, także dotyczącymi nośności. Wybierając konstrukcje stalowe w Częstochowie lub Katowicach od Bud-Blach można mieć pewność, że posłużą przez długie lata bez uszczerbku na jakości materiału. Chcemy odpowiadać a wszystkie wymagania naszych klientów.

Konstrukcje stalowe Katowice i Częstochowa cennik

Żeby określić ostateczną wycenę konstrukcji stalowych należy wziąć pod uwagę poniższe czynniki:

Wycena jest ustalana indywidualnie po omówieniu wszystkich szczegółów realizacji zlecenia.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą konstrukcji stalowych, zachęcamy do kontaktu.
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i doprecyzujemy warunki współpracy. Jesteśmy także otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony oraz indywidualne zapotrzebowanie. Wspólnie znajdziemy rozwiązania, które w największym stopniu będą spełniały Państwa oczekiwania i przyczynią się do rozwoju Państwa biznesu. Bud-Blach zapewnia doświadczenie specjalistów, materiały najwyższej jakości oraz atrakcyjne ceny!

Specjalizujemy się w wykonawstwie i montażu konstrukcji stalowych na terenie Katowic, Częstochowy i więcej. W każda inwestycję angażujemy się w 100%. Jesteśmy dokładni, dbamy o każdy detal oraz wysoką jakość materiału. Dobrze wiemy, że od szczegółów w konstrukcji stalowej zależeć może zdrowie, a nawet życie.

W swoich realizacjach kierujemy się przede wszystkim doświadczeniem, profesjonalizmem oraz bezpieczeństwem. Posiadamy bogate portfolio konstrukcji stalowych na terenie całej Polski centralnej. Wykonujemy głównie projekty obiektów przemysłowych na terenie całego kraju. Poprzez zastosowanie najnowszych technologii gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji oraz zachęcamy do kontaktu.

Kwalifikacje

Konstrukcje stalowe w Katowicach i Częstochowie firmy Bud- Blach to połączenie materiałów najwyższej jakości z wysokimi kwalifikacjami i uprawnieniami to sukcesu!

Certyfikat wg EN 1090-1:2009+A1:2011

Certyfikat wg PN-EN ISO 3834-2:2007

Załącznik do Certyfikatu wg PN-EN ISO 3834-2:2007

Świadectwo Kwalifikacyjne (TÜV SÜD)

O nas

Jesteśmy firmą Bud – Blach, która istnieje na rynku konstrukcji stalowych już od 30 lat. Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza umożliwiają nam wykonywanie konstrukcji stalowych (antresole, wiaty, hale, dachy itd.), które są wytrzymałe, trwałe i bezpieczne. Cechujemy się terminowością, rzetelnością i dbałością o szczegóły. Korzystamy także z najlepszych jakościowo materiałów.

Nasze konstrukcje stalowe, które oferujemy naszym Klientom spełniają wszelkie wymagania techniczne oraz jakościowe, czego potwierdzeniem są aktualne certyfikaty TÜV SÜD.

Lokalizacja naszej firmy jest w samym centrum Polski, co pozwala nam na sprawne wykonywanie prac w każdym zakątku naszego kraju. Realizujemy także zlecenia za granicą.  

 

Kompleksowa oferta  oraz elastyczne podejście do klienta to cechy, które wyróżniają nas na rynku. Najlepszą rekomendacją naszej firmy są pozytywne opinie naszych klientów i partnerów biznesowych. 

Konstrukcje stalowe Katowice i Częstochowa

Jesteśmy wykonawcami solidnych i trwałych konstrukcji stalowych o wielorakim przeznaczeniu. Korzystamy ze sprawdzonych technik produkcji oraz wysokiej jakości materiałów. Konstrukcje opieramy na projektach własnych lub klienta.

Zadzwoń i dowiedz się więcej oraz poznaj wycenę.