Zajmujemy się produkcją oraz realizacją konstrukcji stalowych. Konstrukcje stalowe oferowane przez naszą firmę odznaczają się trwałością i solidnym wykonaniem. Oferujemy różne rodzaje konstrukcji ze stali, m.in. dachy stalowe, wiaty i hale stalowe oraz ich elementy, a także wszelkiego rodzaju i przeznaczenia antresole stalowe.

konstrukcje stalowe

Firma Bud-Blach oferuje wykonanie wiat ze stali dla branży rolniczej, transportowo-logistycznej, magazynowej itd. 
Wszystkie nasze wiaty i hale stalowe wykonane są z dbałością o zgodność z normami określonymi przez UE i polskie prawo. 
Produkowane przez Bud-Blach wiaty posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. Każdy ukończony przez nas projekt otrzymuje dokumentację jakościową. Możemy wykonać wiatę stalową na podstawie dostarczonego przez zleceniodawcę projektu lub wykonać projekt na zlecenie. 
Jako doświadczony producent wiat stalowych, dbamy o to by nasze produkty były najwyższej jakości. Dlatego korzystamy tylko z certyfikowanej stali  konstrukcyjnej śrutowanej S235, S275, S355, np. HEA 160,HEB 160,HEA 200,HEB 200,IPE 200,HEA 220,HEB 220,IPE 220. Oferujemy darmowe konsultacje w zakresie konstrukcji wiat stalowych.
Zapraszamy do kontaktu.

Wykonujemy dachy ze stali do budynków wielkopowierzchniowych:  hal przemysłowych, sportowych, magazynów, stacji: benzynowych, kontroli pojazdów itd. Oferujemy konkurencyjną ofertę usług: produkcji i montażu dachów ze stali.  Zadzwoń, by uzyskać darmową wycenę Twojego projektu i sprawdź jak wiele możesz zaoszczędzić korzystając z usług wykonywanych kompleksowo przez jedną firmę.
Nasze produkty posiadają  wszystkie niezbędne certyfikaty oraz są wykonane zgodnie z panującymi normami, wymogami i zasadami bezpieczeństwa.  Każdy ukończony przez nas projekt otrzymuje dokumentację jakościową.
Dachy stalowe z firmą Bud-Blach to gwarancja udanej współpracy. Pracujemy na  wysokiej jakości stali  konstrukcyjnej śrutowanej S235, S275, S355, np. HEA 160,HEB 160,HEA 200,HEB 200,IPE 200,HEA 220,HEB 220,IPE 220.  Zadzwoń i skorzystaj z darmowych konsultacji ze specjalistą od  budowy konstrukcji, hal i dachów stalowych. 

Wiaty na maszyny rolnicze to idealne rozwiązanie dla farmerów, którzy rozwijają swój biznes, zakupują nowe maszyny i dążą do zwiększania produkcji.
W nowoczesnych gospodarstwach rolnych użytkowanie wiaty lub hali na maszyny rolnicze jest nieodłącznym elementem codziennej pracy. Bezpieczne przechowywanie maszyn rolniczych, traktorów, kombajnów itp. których cena przekracza często setki tysięcy złotych, to kwestia fundamentalna.  Tego typu maszyny stanowią inwestycję, której gwarancją jest utrzymanie maszyn w dobrym stanie. Wymaga to odpowiedniego serwisowania i przechowywania, a przede wszystkim zabezpieczania przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Wiaty rolnicze ochronią maszyny przed zalaniem, rdzewieniem, parceniem uszczelek, światłem UV, śniegiem i gradem. 

Konstrukcje stalowe – antresole stalowe to bardzo dobra forma uzyskania dodatkowej przestrzeni w wysokiej przestrzeni np. hali stalowej. Odznaczają się dużą nośnością i świetnie nadają się np. do stworzenia przestrzeni biurowej, wykorzystując dużą kubaturę hali stalowej. Stosujemy najlepsze materiały, które posiadają wymagane normy i certyfikaty. Oferujemy antresole stalowe na wymiar albo na zamówienie (należy wcześniej dostarczyć lub opracować z nami projekt). Konstrukcje stalowe antresole mogą być zbudowane z jednego lub kilku poziomów dając tym samym dużo dodatkowej powierzchni do adaptacji według potrzeb Klienta. 

stalowa więźba dachowa

Konstrukcje stalowe spawanie

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy pełen zakres usług spawalniczych. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, co gwarantuje zawsze terminowe realizacje! Nasi pracownicy to doświadczeni spawacze. Każde powierzone nam zlecenie zostaje wykonane solidnie i z pełną dbałością o detale.

Wysoką jakość potwierdza certyfikat zapewniający spełnienie przez firmę Bud-Blach wymagań jakości dotyczących spawania wg PN-EN ISO 3834-2:2007, a także certyfikat potwierdzający spełnienie przez zakładową kontrolę produkcji wszystkich wymagań określonych w EN 1090-1:2009+A1:2011 wydany przez TÜV SÜD. Posiadamy również certyfikat wydany przez Instytut spawalnictwa w Gliwicach uprawniający zakład do wytwarzania, montażu i remontów elementów spawanych klasy 1, 2, 3 zgodnie z normą PN-M-69008.

Farba na konstrukcje stalowe​

Stosowane przez nas farby stosuje się do zabezpieczania konstrukcji stalowych. Posiadają one doskonałą przyczepność stali. Są to farby szybkoschnące, antykorozyjne, które służą na lata. Pracujemy na farbach bardzo wysokiej jakości, które od lat wykorzystywane są do zabezpieczenia dużych konstrukcji stalowych takich jak: słupy i konstrukcje stalowe. 

konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe cennik / ceny

Ostateczna cena konstrukcji stalowej uwarunkowana jest kilkoma czynnikami takimi jak:

Ceny ustalamy indywidualnie po omówieniu wszystkich szczegółów realizacji zlecenia.

Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z oferty konstrukcji stalowych, zachęcamy do kontaktu.
Odpowiemy na wszelkie pytania i doprecyzujemy warunki współpracy. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie oraz indywidualne zapotrzebowanie. Znajdziemy najlepsze rozwiązania, które będą spełniały oczekiwania i przysłużą się do rozwoju Państwa biznesu. Bud-Blach zapewnia doświadczenie specjalistów, materiały najwyższej jakości oraz atrakcyjne ceny!

Konstrukcje stalowe producent

Wiaty stalowe dla rolnictwa przeznaczone są do przechowywania i ochrony przed warunkami atmosferycznymi wszelkiej własności przynależącej do gospodarstwa. Spełniają one różne funkcje w zależności od pór roku: osłaniają przed słońcem, deszczem, śniegiem i gradem. Doskonale sprawdzą się do magazynowania bel słomy po żniwach, drewna, części plonów oraz przechowywania maszyn rolniczych.

Wiaty stalowe są niezwykle praktycznym rozwiązaniem, ze względu na niski koszt i krótki czas budowy. Skonstruowana przez Bud-Blach wiata przetrwa lata w nienaruszonym stanie. Dzięki stosowanej przez nas stali wysokiej jakości oraz odpowiedniemu zabezpieczeniu antykorozyjnemu wiata nie ulegnie zniszczeniu pod wpływem warunków atmosferycznych. Wyjątkową zaletą tego typu konstrukcji jest szybkość montażu i demontażu. W sytuacji, gdy niezbędne okaże się przeniesienie lub rozmontowanie wiaty, jesteśmy w stanie zrobić to szybko i bezproblemowo.

Konstrukcje stalowe projektowanie

Projektowanie konstrukcji stalowych stanowi nie lada wyzwanie. Wszystkie konstrukcje stalowe, jakie opuszczają mury naszego zakładu są poddawane szczegółowym obmiarom i sprawdzeniu zgodności z projektem i wcześniejszymi obliczeniami dotyczącymi np. nośności itp. Zastosowanie konstrukcji stalowych Bud – blach to gwarancja długiej żywotności bez uszczerbku na jakości materiału w czasie jego eksploatacji. Oferujemy konstrukcje stalowe zaprojektowane tak, aby spełnić wszelkie wymagania naszych Klientów. 

Konstrukcje stalowe na zamówienie

Firma Bud-Blach wykonuje kompleksowo konstrukcje stalowe na zamówienie. Nasze konstrukcje stalowe tworzymy pod konkretne potrzeby Klientów. Z tego powodu wymiary konstrukcji stalowych za każdym razem są inne. Nasze konstrukcje stalowe budujemy dla hal i budynków o różnym przeznaczeniu:przemysłowym, inwentarskim, rolniczym, sportowym, magazynowym itp.

Dostosowując każde zlecenie do indywidualnych potrzeb klienta jesteśmy w stanie wykonać:

  • antresole i zadaszenia
  • konstrukcje stalowe hal
  • ściany działowe
  • kontenery i garaże
  • konstrukcje stalowe reklam
  • inne, nietypowe konstrukcje hal.

Nasze konstrukcje stalowe poddajemy obróbce strumieniowo-ściernej. Korzystamy z najnowocześniejszych i równocześnie sprawdzonych rozwiązań!

stalowa więźba dachowa

Norma konstrukcje stalowe

Nasze konstrukcje stalowe produkujemy w oparciu o wiele norm i wytycznych. Najważniejszym zbiorem wytycznych do projektowania i produkcji konstrukcji stalowych jest norma PN-EN 1090 “Wykonanie konstrukcji stalowych i aluminiowych”, która zawiera 3 części:

  • EN 1090-1: „Zasady oceny zgodności elementów konstrukcyjnych”;
  • EN 1090-2: „Wymagania techniczne dotyczące konstrukcji stalowych”;
  • EN 1090-3: „Wymagania techniczne dotyczące wykonania konstrukcji aluminiowych”.

Konstrukcje stalowe na zamówienie

Dla naszych klientów przygotowaliśmy kompleksową i atrakcyjną cenowo ofertę profesjonalnych konstrukcji stalowych. Wśród produktów znajdą Państwo między innymi:

Aby produkty naszej firmy służyły Państwu przez lata, stosujemy nowoczesne rozwiązania. W zakres naszych usług wchodzi zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji stalowych w Łodzi i całym województwie, najczęściej systemem farb: EP + PUR, jeśli jednak klient potrzebuje wykorzystać inny system zabezpieczeń antykorozyjnych to nie stanowi to dla nas problemu. Między innymi korzystamy z usług sprawdzonej ocynkowni, która posiada wszelkie świadectwa zgodności ocynkowania konstrukcji z obowiązującą normą. Jeśli budynek wymaga zabezpieczenia przeciwpożarowego, to pokrywamy konstrukcję specjalnym systemem farb ogniochronnych.

Kwalifikacje

Certyfikat wg EN 1090-1:2009+A1:2011

Certyfikat wg PN-EN ISO 3834-2:2007

Załącznik do Certyfikatu wg PN-EN ISO 3834-2:2007

Świadectwo Kwalifikacyjne (TÜV SÜD)

O nas

Bud – blach istnieje na rynku konstrukcji stalowych już od ponad 27 lat. W tym czasie zgromadziliśmy niezbędne doświadczenie oraz wiedzę, aby jak najlepiej konstruować wszelkie hale, wiaty, dachy itd. Jako producenta hal i konstrukcji stalowych cechuje nas rzetelność, dbałość o szczegóły oraz tworzenie z najlepszych jakościowo materiałów.

Nasze konstrukcje stalowe, które oferujemy naszym Klientom spełniają wszelkie wymagania techniczne oraz jakościowe, czego potwierdzeniem są aktualne certyfikaty TÜV SÜD.

Lokalizacja naszej firmy w centrum Polski, pozwala nam na sprawne wykonywanie prac w każdym zakątku naszego kraju. Realizujemy także zlecenia za granicą.  
Kompleksowa oferta  oraz elastyczne podejście do klienta to cechy, które wyróżniają nas na rynku. Najlepszą rekomendacją naszej firmy są pozytywne opinie naszych klientów i partnerów biznesowych. 

konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe

Wykonujemy konstrukcje stalowe różnego rodzaju oraz przeznaczenia z projektu klienta lub kompleksowo – od etapu projektowania do montażu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę. 

Konstrukcje Stalowe Łódź

Konstrukcje Stalowe Warszawa

Konstrukcje Stalowe Poznań

Konstrukcje stalowe Katowice