O firmie

Jesteś tutaj: Strona główna / O firmie

Firma Bud-Blach jest profesjonalnym przedsiębiorstwem, które od roku 1993 r. świadczy kompleksowe usługi z zakresu wytwarzania hal stalowych i konstrukcji stalowych.

Korzystając z oferty naszej firmy zapewniają sobie Państwo komfort i wysoki standard:

Materiały najwyższej jakości

Stosujemy tylko materiały, które charakteryzują się wysoką jakością. To one decydują o solidności naszych produktów i zadowoleniu klientów!

Wysokie kwalifikacje i uprawnienia

Firma Bud-Blach posiada świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do wytwarzania, montażu, zabezpieczania i remontów konstrukcji stalowych klasy 1, 2, 3 wydane przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach oraz jednostkę TÜV SÜD Polska, która nadała wyrobom firmy Bud-Blach oznaczenie CE. Współpracujemy z najlepszymi, aby móc Państwu zapewnić produkty najwyższej klasy!

Kompleksowa oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, czego potrzebują. Do dyspozycji mamy własne środki transportu oraz specjalistyczny sprzęt budowlany.To duża oszczędność czasu i pieniędzy, a współpraca z nami gwarantuje satysfakcję! Potwierdza to szereg udanych realizacji i zadowolonych klientów.

Elastyczność

Jeżeli zaistnieje taka potrzeba wykonujemy obiekty przenośne, to znaczy, że można je rozebrać i przenieść w inne miejsce. Przy montażu hal stalowych wykonujemy również usługę obudowania obiektu płytami warstwowymi z rdzeniem styropianowym, poliuretanowym lub z wełny mineralnej. Jest to w tej chwili najczęściej wykorzystywana metoda ocieplenia hali.

Wsparcie na każdym etapie produkcji

Klient jest dla nas najważniejszy. Dlatego właśnie świadczymy kompleksowe usługi w trakcie całej ścieżki realizacji zlecenia. Służymy naszą wiedzą zarówno na etapie projektowania, jak i w trakcie budowy i finalizacji przedsięwzięcia.

Najlepsi specjaliści

Współpracujemy ze znawcami branży, którzy mogą poszczycić się doświadczeniem, wiedzą oraz wieloma udanymi realizacjami! To właśnie ich wiedza oraz umiejętności sprawiają, że możemy przyjmować wszystkie zlecenia, również te niestandardowe, wymagające indywidualnych rozwiązań.

Indywidualne podejście do klienta

Każdy klient otrzymuje od nas ofertę w pełni dostosowaną do jego potrzeb i oczekiwań!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami! 

+48 42 712 21 01