Hale handlowe od Bud-Blach odznaczają się sprawnym montażem i konkurencyjnymi cenami. Nasze hale stalowe są wykorzystywane nie tylko jako magazyny lub hale produkcyjne, ale też w handlu. Hale usługowe, jakie projektujemy, pozwalają na dowolną aranżację wnętrza, by były jak najbardziej funkcjonalne i ergonomiczne. Podczas aranżacji uwzględniamy ogrzewanie oraz wentylację hal sprzedażowych, inaczej hal handlowych, a także inne niezbędne elementy wyposażenia w oparciu o przeznaczenie hali.

Funkcjonalne hale handlowe - firma Bud-Blach

Hale handlowe - projektowanie hal handlowych

Oferujemy projekt i budowę hal handlowych najwyższej jakości, zgodnie ze wszystkimi normami oraz zasadami bezpieczeństwa. Dodatkowo każdy projekt jest jeszcze weryfikowany przez specjalistów z branży. Przykładamy uwagę do szczegółów na każdym etapie tworzenia hali sprzedażowej. Współpracujemy jedynie z najlepszymi projektantami, którzy mają duże doświadczenie w projektowaniu hal handlowych i są w stanie zaprojektować również niestandardowe hale. Nasze hale handlowe wyróżniają się trwałością, bezpieczeństwem i jakością materiałów użytych do budowy. Dostosowujemy się do indywidualnych wymagań klienta.

Nowoczesne hale usługowe - firma Bud-Blach
Hale handlowe - firma Bud-Blach

Hala handlowa

Hala handlowa to duża hala stalowa, która najczęściej jest jednopoziomowa. Może mieć zastosowanie w sprzedaży różnego rodzaju produktów – mebli, odzieży, urządzeń elektronicznych, maszyn, pojazdów i tak dalej. Hale usługowe są zwykle podzielone na różnej wielkości boksy, dzięki czemu każdy najemca może wybrać wielkość, która najbardziej będzie odpowiadała jego sklepowi.

Bud-Blach świetnie rozumie potrzeby najemców i twory hale handlowe w pełni do nich przystosowane. Często proponujemy też nietypowe rozwiązania, które mogą wpłynąć znacznie na funkcjonalność hali.

Hale handlowe w całej Polsce

Hale handlowe oferują duże możliwości aranżacji wnętrza i poszczególnych boksów. Budujemy hale handlowe na terenie całej Polski. Centrala naszej firmy ma siedzibę w centrum Polski, na skrzyżowaniu największych szlaków komunikacyjnych, dzięki czemu łatwo docieramy do naszych klientów w całym kraju.

Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie projektowania  realizacji hal handlowych, także niestandardowych i różnej wielkości. Zawsze wykonujemy hale sprzedażowe zgodnie z normami i wytycznymi technicznymi, dzięki czemu gwarantujemy bezpieczeństwo i trwałość hal.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Nowoczesne hale sprzedażowe - firma Bud-Blach
Nowoczesne hale handlowe - firma Bud-Blach

Budowa hal handlowych

Fundamenty oraz belki podwalinowe pod konstrukcje hal handlowych wykonujemy sami, jak również posadzki przemysłowe utwardzane powierzchniowo. Konstrukcja hali jest pokrywana powłoką antykorozyjną lub też przeciwpożarową, zależności od ustaleń projektu. Jeśli wymagane jest także ocynkowanie, po odpowiedniej akceptacji uzyskanej od klienta dostarczamy konstrukcję do sprawdzonej ocynkowni, która posiada wszystkie niezbędne certyfikaty do pokrywania hal powłoką cynkową. Po ocynkowaniu konstrukcję odbieramy. 

Na oprawkach hal handlowych montujemy obudowę z płyt warstwowych poliuretanowych, styropianowych lub z rdzeniem z wełny mineralnej. Samodzielnie robimy również poszycie dachu z blachy trapezowej łącznie z papą i ociepleniem lub z płyt warstwowych.

Budowa hal handlowych na stalowych konstrukcjach to rozwiązanie, które przetrwa długie lata. Nasz profesjonalny zespół dokładnie zaprojektuje i zbuduje hale handlowe, które będą maksymalnie funkcjonalne. Dodatkowo odznaczają się one pięknym wyglądem. Mamy długoletnie doświadczenie, a w pracy korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu zaawansowanego technologicznie. Inwestycje realizujemy sprawnie i bezpiecznie.

Hale handlowe cena

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego koszt hali handlowej różni się za każdym razem. Zanim sporządzimy wycenę, dokładnie dowiadujemy się, jak ma wyglądać hala, jakie będzie jej przeznaczenie i jak najlepiej odpowiedzieć na Twoje wymagania. Następnie sporządzamy szczegółowe wyliczenia, które określą, jak dużo stali będzie potrzeba do wykonania hali oraz jakie będą koszty transportu, montażu i dodatkowych materiałów.

Skontaktuj się z nami poprzez formularz na naszej stronie lub zadzwoń pod nr  +48 42 712 21 01

Hale stalowe z Bud-Blach

Wykonujemy hale stalowe różnego przeznaczenia – hale produkcyjne, handlowe, magazynowe, sportowe i inne. Dowiedz się więcej o halach stalowych.

Projekt i budowa hali handlowych - firma Bud-Blach

Nasze certyfikaty

Certyfikat wg EN 1090-1:2009+A1:2011

Certyfikat wg PN-EN ISO 3834-2:2007

Załącznik do Certyfikatu wg PN-EN ISO 3834-2:2007

Świadectwo Kwalifikacyjne (TÜV SÜD)

O nas

Bud – blach istnieje na rynku konstrukcji stalowych już od ponad 27 lat. W tym czasie zgromadziliśmy niezbędne doświadczenie oraz wiedzę, aby jak najlepiej konstruować wszelkie hale, wiaty, dachy itd. Jako producenta hal i konstrukcji stalowych cechuje nas rzetelność, dbałość o szczegóły oraz tworzenie z najlepszych jakościowo materiałów.

Hale stalowe, które oferujemy naszym Klientom spełniają wszelkie wymagania techniczne oraz jakościowe, czego potwierdzeniem są aktualne certyfikaty TÜV SÜD.

Nasza centrala zlokalizowana jest w centralnej Polsce u skrzyżowania największych szlaków komunikacyjnych, co pozwala nam na łatwe dotarcie do Klientów w każdym rejonie kraju. Pracujemy także za granicą.

 

Kilkudziesięcioletnie doświadczenie plasuje naszą firmę w czołówce producentów hal stalowych w Polsce. Rzesza naszych zadowolonych Klientów rośnie, co jest naszą najlepszą wizytówką. Można nam zaufać.

Nowoczesne hale handlowe - niestandardowe -firma Bud-Blach

Hale handlowe

Wykonujemy hale handlowe standardowe i nietypowe. Dopasujemy projekt do Twoich potrzeb, żeby hala była jak najbardziej funkcjonalna. Zadzwoń, żeby poznać więcej szczegółów.