Projektujemy i budujemy
hale stalowe od ponad 27 lat

Firma Bud-Blach jest profesjonalnym przedsiębiorstwem, które od roku 1993 r. świadczy kompleksowe usługi z zakresu produkcji oraz budowy hal stalowych i konstrukcji stalowych. Poprzez zastosowanie w naszych projektach najnowszych technologii gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług i produktów. Działamy rzetelnie, terminowo i szybko, dostosowując się do wysokich wymagań naszych Klientów. Każdy nasz projekt musi przejść szereg badań i diagnostyk przed końcem budowy. 

Klient wraz z konstrukcją stalową hali otrzymuje dokumenty odbiorowe:

  • Dokument Jakości
  • Atesty hutnicze na materiały zastosowane do prefabrykacji hali stalowej
  • Certyfikat Instytutu Spawalnictwa – wytyczne spawalnicze WPS
  • Badania wizualne powstałej konstrukcji – deklarację zgodności na wykonanie konstrukcji stalowej zgodnie z projektem konstrukcyjnym
  • Specyfikację i profesjonalne badania laboratoryjne stali
  • Świadectwo Jakości na wykonanie antykorozyjnych powłok malarskich
  • Oferujemy gwarancję jakości przez lata

Budowa hal stalowych

Obecnie budowa hal stalowych jest jedną z najczęściej wykonywanych prac w naszej firmie. Nie dziwi nas ten fakt, ponieważ stal jest często wykorzystywana w budownictwie z uwagi na swoje optymalne właściwości mechaniczne oraz odporność na zmieniające się warunki pogodowe. Tworzywo to ma jednorodną strukturę, przez co jest w jednakowym stopniu wytrzymałe na zginanie, ściskanie i rozciąganie. Dlatego budowane z tego materiału hale potrafią służyć nam przez lata w nienaruszonym stanie. Bez względu na rodzaj pożądanej przez klienta hali, dołożymy wszelkich starań, by szybko oraz sprawnie stworzyć dla Państwa pomieszczenie spełniające wszystkie wymogi.

Przy budowie hal stalowych oferujemy:

Materiały najwyższej jakości

Stosujemy tylko materiały, które charakteryzują się wysoką jakością. To one decydują o solidności naszych produktów i zadowoleniu klientów!

Wysokie kwalifikacje i uprawnienia

Firma Bud-Blach posiada świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do wytwarzania, montażu, zabezpieczania i remontów konstrukcji stalowych klasy 1, 2, 3 wydane przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach oraz jednostkę TÜV SÜD Polska, która nadała wyrobom firmy Bud-Blach oznaczenie CE. Współpracujemy z najlepszymi, aby móc Państwu zapewnić produkty najwyższej klasy!

Komfortowa lokalizacja

Budujemy hale stalowe w całej Polsce. Mimo, że mieścimy się w centrum Polski, nasza dogodna lokalizacja pozwala na sprawne wykonywanie prac w całym kraju. Działamy także zagranicą.

Elastyczność

Jeżeli zaistnieje taka potrzeba wykonujemy obiekty przenośne, to znaczy, że można je rozebrać i przenieść w inne miejsce. Przy montażu hal stalowych wykonujemy również usługę obudowania obiektu płytami warstwowymi z rdzeniem styropianowym, poliuretanowym lub z wełny mineralnej. Jest to w tej chwili najczęściej wykorzystywana metoda ocieplenia hali.

Indywidualne podejście do klienta

Każdy klient otrzymuje od nas ofertę w pełni dostosowaną do jego potrzeb i oczekiwań!

Najlepsi specjaliści

Współpracujemy ze znawcami branży, którzy mogą poszczycić się doświadczeniem, wiedzą oraz wieloma udanymi realizacjami! To właśnie ich wiedza oraz umiejętności sprawiają, że możemy przyjmować wszystkie zlecenia, również te niestandardowe, wymagające indywidualnych rozwiązań.

Kompleksowa oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, czego potrzebują. Do dyspozycji mamy własne środki transportu oraz specjalistyczny sprzęt budowlany. To duża oszczędność czasu i pieniędzy, a współpraca z nami gwarantuje satysfakcję! Potwierdza to szereg udanych realizacji i zadowolonych klientów.

Wsparcie na każdym etapie produkcji

Klient jest dla nas najważniejszy. Dlatego właśnie świadczymy kompleksowe usługi w trakcie całej ścieżki realizacji zlecenia. Służymy naszą wiedzą zarówno na etapie projektowania, jak i w trakcie budowy i finalizacji przedsięwzięcia.