Antresole stalowe Łódź

Jesteś tutaj: Strona główna / Antresole stalowe Łódź

Antresole przemysłowe, czyli pomosty magazynowe

Konstrukcje stalowe jakimi są antresole to coraz popularniejsze rozwiązanie dla niewielkich mieszkań i domów. Dzięki nim w prosty sposób jesteśmy w stanie całkowicie odmienić pokój, nadając mu nieco bardziej nowoczesne, industrialny charakter. Taka aranżacja to doskonała metoda na uzyskanie dodatkowej przestrzeni użytkowej w wysokich pomieszczeniach, takich jak magazyny, domy jednorodzinne lub lofty. Dobrze zaprojektowane antresole stalowe to przede wszystkim ciekawe efekty przestrzenne we wnętrzach. Nasze konstrukcje są wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, które wyróżnia bardzo duża wytrzymałość.

Wykonujemy antresole stalowe zarówno dla przemysłu (antresole magazynowe), jak i do mieszkań prywatnych (antresole pod łóżko, antresole sypialniane czy konstrukcje pod antresole).

Odpowiednie antresole magazynowe wykorzystywane są powszechnie w halach przemysłowych. To efektywne rozwiązanie mające na celu zwiększenie użyteczności oraz sprawienie złudzenia większej powierzchni magazynowej – wykorzystując w pełni wysokość hali. Co więcej, antresole przemysłowe są szybkie i łatwe w montażu (dowolna ilość poziomów, istnieje łatwość demontażu i modyfikacji powstałej antresoli). Dodatkowo, dzięki stalowej konstrukcji można je dowolnie rozbudowywać. A co za tym idzie, to tańsze rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w warsztatach, magazynach i innych składach.

Łóżko na antresoli – oszczędność miejsca w małym domu

Łóżka na antresoli są bardzo dobrym uzupełnieniem wielu mieszkań, w których brakuje przestrzeni. Dzięki będziemy mogli urządzić pokój w taki sposób, aby wydawał się on większy. Tego rodzaju rozwiązania są często stosowane w sypialniach lub pokojach dla dzieci. Antresole stalowe  z Łodzi są  bezpieczne, funkcjonalne i efektowne.

Łóżko dziecięce na antresoli to marzenie niejednego malucha. Wystarczy wykonać odpowiedni projekt i zamontować ciekawe dodatki, dzięki którym może wyglądać jak domek na drzewie, zamek czy wigwam. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Wystarczy zasugerować taki pomysł wykonawcy lub zamówić wykonanie odpowiedniego projektu, a marzenie naszej pociechy mogą się spełnić! Pod nią można zamontować biurko, szafę lub półki przez co pokój będzie wydawał się jeszcze większy i będzie spełniać funkcje biurowe.

Antresola stalowa czy drewniana

Cena antresoli stalowych w Łodzi zależna jest od kilu czynników: jakości materiału, wielkości projektu oraz wysokości powierzchni. Efekt zależy od rodzaju konstrukcji. Nasz wybór dobrze jest uzależnić od charakteru mieszkania – jeśli zależy nam na solidnych, nowoczesnych wnętrzach z efektem industrialnego charakteru to tutaj idealnie sprawdzą się antresole stalowe. Są one wytrzymałe i nie niszczeją z czasem. Drewno natomiast podkreśli rustykalny dom.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy kompleksową i atrakcyjną cenowo ofertę antresoli stalowych, które wyróżniają się solidnością, trwałością i możliwością zaprojektowania ich tak, aby były w 100% dostosowane do potrzeb klienta. Jeśli zależy Państwu na solidnej oraz terminowej usłudze – zapraszamy do kontakty z naszą firmą Bud – Blach. Dzięki położeniu w sercu Polski zapewniamy szybką realizację na terenie Łodzi oraz sąsiadujących województw.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami! 

+48 42 712 21 01