Konstrukcje stalowe antresole

Firma Bud-Blach jest producentem antresol przemysłowych spełniających wymagania dla konstrukcji stalowych klasy EXC1 i EXC2 wg PN-EN 1090-2:2008. Wszystkie materiały są zgodne z normami określonymi przez UE i polskie prawo. Projektujemy wielopoziomowe antresole na wymiar lub produkujemy według dostarczonych rysunków. Są to samonośne konstrukcje stalowe składające się z belek ze stali konstrukcyjnej S235 lub S355 wspartych na słupach kotwionych bezpośrednio do posadzki hali. Produkt uzupełniamy o schody przemysłowe zapewniające swobodną komunikację pomiędzy piętrami oraz barierki ochronne. Konstrukcja antresoli może być malowana antykorozyjnie, ognioochronne lub ocynkowana. Wystawiamy pełną dokumentację jakościową zawierającą deklarację właściwości użytkowych oraz oznakowanie CE.

Zastosowanie antresoli stalowych firmy Bud-Blach

Konstrukcje stalowe jakimi są antresole, posiadają szeroki wachlarz zastosowań. Idealnie odnajdą się w:

 • magazynach – dodatkowa powierzchnia składowania bez konieczności rozbudowy magazynu pozwalająca w pełni wykorzystać wysokość hali
 • zakładach produkcyjnych – dodatkowe pomieszczenia do pracy lub pomieszczenia socjalne
 • handlu – dodatkowa przestrzeń do przechowywania towaru
 • obiektach gastronomicznych takich jak restauracje, bary, kawiarnie – dodatkowe miejsce dla klientów
 • miejscach rozrywki np. parkach trampolin – dodatkowa powierzchnia dla kawiarni

Stalowe antresole z firmą
Bud-Blach

Jesteśmy firmą, która posiada ponad 27 letnie doświadczenie w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu wytwórstwa konstrukcji stalowych. Nasi klienci otrzymują produkty najwyższej jakości, tworzone w oparciu o europejskie standardy i normy. Decydując się na nasze antresole stalowe, możesz zyskać:

 • indywidualny projekt
 • konstrukcje stalową tworzoną na wymiar
 • profesjonalny montaż
 • solidną i wytrzymałą konstrukcję stalową – która będzie służyć na lata
 • wsparcie techniczne na każdym etapie zlecenia
 • antresole wykonaną z dobrej jakości materiałów
 • dokumentację jakościową konstrukcji stalowej antresoli (deklarację właściwości użytkowych, oznakowanie CE, protokół odbioru, zestawienie elementów wysyłkowych, zestawienie atestów hutniczych, zestawienie atestów materiałów spawalniczych, świadectwo jakości robót antykorozyjnych, dziennik spawania, rejestr WPS, sprawozdanie z badań wizualnych, sprawozdanie zewnętrznego laboratorium z badań spoin).

Antresole stalowe cena

Ceny wykonywanych przez nas antresoli stalowych zawsze uzgadniamy indywidualnie. Jest ona bowiem zależna od kilku czynników, takich jak:

 • ilości zużytej stali a tym samym wielkość konstrukcji stalowej
 • sposobu zabezpieczenia antresoli (mamy tutaj takie warianty jak ocynkowanie, powłoka antykorozyjna lub powłoka przeciwpożarowa)
 • stopnia trudności montażu

Dla naszych klientów przygotowaliśmy kompleksową i atrakcyjną cenowo ofertę antresoli stalowych, które wyróżniają się solidnością, trwałością i możliwością zaprojektowania ich tak, aby były w 100% dostosowane do potrzeb i budżetu klienta. Jeśli zależy Państwu na solidnej oraz terminowej usłudze – zapraszamy do kontaktu z naszą firmą Bud – Blach. Dzięki położeniu w sercu Polski zapewniamy szybką realizację na terenie Łodzi oraz sąsiadujących województw.

Dlaczego my?

Firma Bud-Blach posiada świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do wytwarzania, montażu, zabezpieczania i remontów antresoli stalowych klasy 1, 2, 3 wydane przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach oraz jednostkę TÜV SÜD Polska, która nadała wyrobom firmy Bud-Blach oznaczenie CE.

Antresole stalowe - nasze realizacje

Antresole stalowe

Produkujemy antresole stalowe do budynków przemysłowych, hal i magazynów. Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej konsultacji. 

O nas

Firma Bud-Blach działa na rynku od 27 lat, a od 1993 r. świadczy kompleksowe usługi z zakresu produkcji konstrukcji stalowych.
Przez te lata daliśmy się poznać w branży, jako renomowany wytwórca antresol stalowych.

Oddajemy naszym Klientom produkty najwyższej jakości spełniające surowe normy europejskie. Potwierdzeniem naszych uprawnień są aktualne certyfikaty TÜV SÜD. Korzystając z usług naszej firmy, czyli jednego z najlepszych producentów hal zapewniają sobie Państwo komfort i wysoki standard. Połączenie materiałów najwyższej jakości z wysokimi kwalifikacjami i uprawnieniami to gwarancja najlepszej konstrukcji. 

 Jako producent konstrukcji stalowych mieścimy się w centrum Polski, nasza dogodna lokalizacja pozwala na sprawne wykonywanie prac w całej Polsce.  Działamy także za granicą. Najlepszymi zaś referencjami są realizacje projektów dla naszych Klientów.

Lata doświadczenia pozwoliły nam przygotować kompleksową ofertę w której każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki elastyczności i indywidualnemu podejściu do klienta, zadowolimy nawet tych także wsparcie najlepszych specjalistów na każdym etapie produkcji.