Konstrukcje stalowe Łódź – obszarem działania naszego przedsiębiorstwa jest produkcja oraz realizacja solidnych konstrukcji stalowych. Łączymy nasze wieloletnie doświadczenie z wizją klienta. Korzystamy jedynie z najwyższej jakości materiałów. Wykonujemy konstrukcje ze stali takie, jak wiaty, dachy, hale stalowe i antresole.

Zapraszamy do kontaktu.

Wśród produktów, które oferujemy znajdą Państwo między innymi:

Dla każdego klienta przygotujemy kompleksową i atrakcyjną cenowo ofertę na profesjonalne konstrukcje stalowe.

Posiadamy 31-letnie doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji stalowych na terenie Łodzi, woj. łódzkiego i całej Polski. Realizujemy zlecenia dla firm z Polski i zza granicy.

Bud-Blach to producent konstrukcji stalowych. Korzystamy z materiałów wysokiej jakości a naszymi dostawcami są uznane w branży firmy. Bezpieczeństwo użytkowników jest dla nas priorytetem, dlatego szczególną wagę przywiązujemy do zasad BHP. Zatrudniamy najlepszych fachowców z branży i posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz park maszynowy, za pomocą którego możemy sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych Klientów.

Dostosowując każde zlecenie do indywidualnych potrzeb klienta jesteśmy w stanie wykonać:

Nasze konstrukcje stalowe poddajemy obróbce strumieniowo-ściernej. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii i rozwiązań stosowanych w branży.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą konstrukcji stalowych w Łodzi oraz w całym województwie łódzkim.

Zlecenia na konstrukcje stalowe Łódź

Aby produkty naszej firmy służyły Państwu przez lata, z dużą uwagą podchodzimy do kwestii jakości. W zakres naszych usług wchodzi zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji stalowych, najczęściej systemem farb EP + PUR. Jeśli jednak klient potrzebuje wykorzystać inny system zabezpieczeń antykorozyjnych to nie stanowi to dla nas problemu. Między innymi korzystamy z usług sprawdzonej ocynkowni, która posiada wszelkie świadectwa zgodności ocynkowania konstrukcji z obowiązującą normą. Jeśli budynek wymaga zabezpieczenia przeciwpożarowego, to pokrywamy konstrukcję specjalnym systemem farb ogniochronnych.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy też pełen zakres usług spawalniczych. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, co gwarantuje zawsze terminowe realizacje. Nasi pracownicy to wykwalifikowani spawacze z wieloletnim doświadczeniem. Każde powierzone nam zlecenie zostaje wykonane solidnie i z pełną dbałością o detale. Realizujemy zlecenia na konstrukcje stalowe nie tylko w Łodzi ale też w całej Polsce.

Montaż konstrukcji stalowych Łódź

Dokładając wszelkich starań o kompleksowość oferty Bud-Blach, oferujemy montaż konstrukcji stalowych hal. Nasi doświadczeni specjaliści zajmą się instalacją, oddając w Państwa ręce produkt kompletny i gotowy do użytku. Gwarantujemy, że wszelkie prace zostaną wykonane w oparciu o najnowsze wytyczne. Szczególną wagę przykładamy również do zasad bezpieczeństwa. Dzięki nam mają Państwo pewność, że konstrukcja będzie w pełni bezpieczna dla użytkowników. Oferujemy montaż w województwie łódzkim i okolicach, a także na terenie całej Polski.

Sprawdź naszą ofertę konstrukcji stalowych w Łodzi:

Wysokiej jakości konstrukcje stalowe - Łódź

Dbamy o to by oferować rzeczywiście solidne i trwałe konstrukcje stalowe. Wysoką jakość potwierdza certyfikat zapewniający spełnienie przez firmę Bud-Blach wymagań jakości dotyczących spawania wg PN-EN ISO 3834-2:2007, a także certyfikat potwierdzający spełnienie przez zakładową kontrolę produkcji wszystkich wymagań określonych w EN 1090-1:2009+A1:2011 wydany przez TÜV SÜD. Posiadamy również certyfikat wydany przez Instytut spawalnictwa w Gliwicach uprawniający zakład do wytwarzania, montażu i remontów elementów spawanych klasy 1, 2, 3 zgodnie z normą PN-M-69008.

Kwalifikacje

Konstrukcje stalowe w Łodzi firmy Bud- Blach to połączenie materiałów najwyższej jakości z wysokimi kwalifikacjami i uprawnieniami!

Certyfikat wg EN 1090-1:2009+A1:2011

Certyfikat wg PN-EN ISO 3834-2:2007

Załącznik do Certyfikatu wg PN-EN ISO 3834-2:2007

Świadectwo Kwalifikacyjne (TÜV SÜD)

Dbamy o detale konstrukcji stalowych w Łodzi

Jeśli konstrukcje stalowe w Łodzi – to tylko my.

Dzięki położeniu w sercu Polski zapewniamy szybką i sprawną realizację, np. konstrukcji stalowych hal nie tylko na łódzkie, ale także na inne sąsiednie województwa.

Konstrukcje stalowe Łódź cennik

Ostateczny koszt konstrukcji stalowych można określić w oparciu o kilka czynników: 

Wycena jest ustalana indywidualnie po omówieniu wszystkich szczegółów realizacji zlecenia.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą konstrukcji stalowych, zachęcamy do kontaktu.

Z chęcią udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania i doprecyzujemy warunki współpracy. Chętnie też słuchamy Państwa sugestii i indywidualnych preferencji. Wspólnie jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązania, które w największym stopniu będą spełniały Państwa oczekiwania i przyczynią się do rozwoju Państwa biznesu. Bud-Blach zapewnia doświadczenie specjalistów, materiały najwyższej jakości oraz atrakcyjne ceny!

O nas

Jesteśmy firmą Bud – Blach, która istnieje na rynku konstrukcji stalowych już od 30 lat. Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza umożliwiają nam wykonywanie konstrukcji stalowych (antresole, wiaty, hale, dachy itd.), które są wytrzymałe, trwałe i bezpieczne. Cechujemy się terminowością, rzetelnością i dbałością o szczegóły. Korzystamy także z najlepszych jakościowo materiałów.

Nasze konstrukcje stalowe, które oferujemy naszym Klientom spełniają wszelkie wymagania techniczne oraz jakościowe, czego potwierdzeniem są aktualne certyfikaty TÜV SÜD.

Lokalizacja naszej firmy jest w samym centrum Polski, co pozwala nam na sprawne wykonywanie prac w każdym zakątku naszego kraju. Realizujemy także zlecenia za granicą.  

 

Kompleksowa oferta  oraz elastyczne podejście do klienta to cechy, które wyróżniają nas na rynku. Najlepszą rekomendacją naszej firmy są pozytywne opinie naszych klientów i partnerów biznesowych. 

Konstrukcje stalowe Łódź

Wykonujemy solidne i mocne konstrukcje stalowe różnego przeznaczenia. Korzystamy ze sprawdzonych technik produkcji oraz wysokiej jakości materiałów. Konstrukcje opieramy na projektach własnych lub klienta.

Zadzwoń, żeby dowiedzieć się więcej oraz poznać dokładną wycenę.