Konstrukcje stalowe

Jesteś tutaj: Strona główna / Konstrukcje stalowe

Skorzystaj z najlepszych konstrukcji stalowych w Łodzi i okolicach

Dla naszych klientów przygotowaliśmy kompleksową i atrakcyjną cenowo ofertę profesjonalnych konstrukcji stalowych w Łodzi. Wśród produktów znajdą Państwo między innymi:

 • dźwigary stalowe (w tym dźwigary kratownicowe)
 • przęsła dachowe
 • ramy stalowe
 • rygle dachowe
 • płatwie dachowe
 • stężenia dachowe
 • konstrukcje wsporcze dachów domów

Dostosowując każde zlecenie do indywidualnych potrzeb klienta jesteśmy w stanie wykonać:

 • antresole i zadaszenia
 • konstrukcje stalowe hal
 • ściany działowe
 • kontenery i garaże
 • konstrukcje stalowe reklam
 • a także inne, nietypowe konstrukcje hal

Nasze konstrukcje stalowe poddajemy obróbce strumieniowo-ściernej. Korzystamy z najnowocześniejszych i równocześnie sprawdzonych rozwiązań!

Jak wyglądają prace spawalnicze?

Konstrukcje stalowe haleWychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy pełen zakres usług spawalniczych. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, co gwarantuje zawsze terminowe realizacje! Nasi pracownicy to doświadczeni spawacze. Każde powierzone nam zlecenie zostaje wykonane solidnie i z pełną dbałością o detale.

Montaż konstrukcji stalowych

Dokładając wszelkich starań o kompleksowość oferty Bud-Blach, oferujemy również montaż konstrukcji stalowych hal. Nasi doświadczeni specjaliści zajmą się instalacją, oddając w Państwa ręce produkt kompletny i gotowy do użytku. Gwarantujemy, że wszelkie prace zostaną wykonane w oparciu o najnowsze wytyczne. Szczególną wagę przykładamy również do zasad bezpieczeństwa. Dzięki nam mają Państwo pewność, że konstrukcja będzie w pełni bezpieczna dla użytkowników. Oferujemy montaż w województwie łódzkim.

Dbamy o detale konstrukcji stalowych w Łodzi

Aby produkty naszej firmy służyły Państwu przez lata, stosujemy nowoczesne rozwiązania. W zakres naszych usług wchodzi zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji stalowych w Łodzi i całym województwie, najczęściej systemem farb: EP + PUR, jeśli jednak klient potrzebuje wykorzystać inny system zabezpieczeń antykorozyjnych to nie stanowi to dla nas problemu. Między innymi korzystamy z usług sprawdzonej ocynkowni, która posiada wszelkie świadectwa zgodności ocynkowania konstrukcji z obowiązującą normą. Jeśli budynek wymaga zabezpieczenia przeciwpożarowego, to pokrywamy konstrukcję specjalnym systemem farb ogniochronnych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z oferty konstrukcji stalowych, zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania i doprecyzujemy warunki współpracy.
Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie oraz indywidualne zapotrzebowanie. Znajdziemy najlepsze rozwiązania, które będą spełniały oczekiwania i przysłużą się do rozwoju Państwa biznesu. Bud-Blach zapewnia doświadczenie specjalistów, materiały najwyższej jakości oraz atrakcyjne ceny!

Wysoką jakość potwierdza certyfikat zapewniający spełnienie przez firmę Bud-Blach wymagań jakości dotyczących spawania wg PN-EN ISO 3834-2:2007, a także certyfikat potwierdzający spełnienie przez zakładową kontrolę produkcji wszystkich wymagań określonych w EN 1090-1:2009+A1:2011 wydany przez TÜV SÜD. Posiadamy również certyfikat wydany przez Instytut spawalnictwa w Gliwicach uprawniający zakład do wytwarzania, montażu i remontów elementów spawanych klasy 1, 2, 3 zgodnie z normą PN-M-69008.

Jeśli konstrukcje stalowe w Łodzi – to tylko my. Dzięki położeniu w sercu Polski zapewniamy szybką i sprawną realizację, np. konstrukcji stalowych hal nie tylko na łódzkie, ale także na inne sąsiednie województwa.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami! 

+48 42 712 21 01