Konstrukcje stalowe Poznań

Jesteś tutaj: Strona główna / Konstrukcje stalowe Poznań

Szukasz sprawdzonej firmy wykonującej konstrukcje stalowe w Poznaniu?

konstrukcje stalowe poznań

Mamy 27 lat doświadczenia w realizacji konstrukcji stalowych na terenie Poznania i całego województwa Wielkopolskiego. Budujemy dla największych polskich i zagranicznych firm. Uczestniczyliśmy w budowie kilkuset projektów. Potwierdzeniem naszych uprawnień są aktualne certyfikaty TÜV SÜD.

Do naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych producentów oraz najtrwalsze materiały. Przykładamy do tego ogromną wagę, ponieważ bezpieczeństwo to dla nas sprawa kluczowa!

Zależy nam na ciągłym rozwoju i podnoszeniu swoich kwalifikacji zawodowych. Nasza doświadczona kadra posiada świeże spojrzenie na konstrukcje stalowe oraz rozwijające się technologie budowlane.

Działając kompleksowo, zapewniamy również transport na miejsce budowy oraz montaż. Szybko i bezpiecznie dostarczamy wymagane elementy konstrukcji w dowolne miejsce w kraju. Gwarantujemy również doradztwo oraz wsparcie najlepszych specjalistów na każdym etapie produkcji.

Sprawdź naszą ofertę konstrukcji stalowych w Poznaniu:

konstrukcje stalowe Poznań

  • magazyny, salony samochodowe
  • konstrukcje stalowe produkcyjne i przemysłowe
  • konstrukcje stalowe wiat, myjnie samochodowe
  • obiekty dla gospodarstwa rolnego, np. budynki inwentarskie
  • ramy stalowe, rygle dachowe, płatwie dachowe
  • konstrukcje stalowe wsporcze dachów
  • konstrukcje stalowe hal
  • ściany działowe
  • kontenery i garaże
  • inne nietypowe konstrukcje stalowe w Poznaniu

Dlaczego warto wybrać Bud Blach z Poznania?

Na samym początku chcemy poznać Twoje oczekiwania co do konstrukcji stalowych. Oferujemy wsparcie na każdym etapie prac – od wyboru konstrukcji do montażu, doradzić, pomóc w wyborze oraz wykonać ją zgodnie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Korzystamy tylko ze sprawdzonych materiałów, najwyższej jakości. Niezależnie czy chcesz postawić budynek inwentarski, halę sportową, magazyn czy antresolę – Posiadamy wysokie kwalifikacje i uprawnienia, więc damy z siebie 100%. Szukasz sprawdzonej firmy specjalizującej się w konstrukcjach stalowych na trenie Poznania? Dobrze trafiłeś! Chętnie spotkamy się z Tobą aby określić Twoje potrzeby oraz omówimy możliwości projektu. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości, a następnie przedstawimy rozwiązania, jak i plan działania.

Nie czekaj, zadzwoń do nas +48 42 712 21 01

Konstrukcje stalowe w Poznaniu – dlaczego warto zainwestować w stal?

Jaki materiał jest najczęściej przez nas wykorzystywany w konstrukcjach stalowych w Poznaniu? Otóż stal! W budownictwie używa się stali niskowęglowej – stop żelaza o zawartości do 2% węgla i innych pierwiastków, otrzymany w wyniku dwustopniowego procesu produkcji.  Dlaczego jest to jeden z najważniejszych materiałów używanych w przemyśle? Posiada ona jednolitą strukturę i stałe właściwości mechaniczne. Jest bardzo wytrzymała, więc bez trudu wytrzyma dużą eksploatację oraz długie użytkowanie. Przez to często wykorzystują ją także branże handlowe, transportowe czy też rolnictwo. Stal używana do konstrukcji stalowych ma możliwość łączenia się elementami za pomocą różnych metod. Dodatkowo materiał ten generuje mniejsze koszty, jak również jest szybszy w budowie od tradycyjnych budynków. Po rozbiórce i złomowaniu konstrukcję stalową można ponownie przetopić.

Wykonawstwo i montaż konstrukcji stalowych w Poznaniu

Firma Bud-Blach specjalizuje się w wykonawstwie i montażu konstrukcji stalowych na terenie Poznania. W każda inwestycję angażujemy się w 100%. Dbamy o każdy detal oraz wysoką jakość materiału. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę, że od szczegółów w konstrukcji stalowej zależeć może zdrowie, a nawet życie.

Przez 27 lat pracy w branży uczestniczyliśmy przy kilkuset budowach hal stalowych, magazynów, hal sportowych, budynków inwentarskich, konstrukcji dachowych czy antresol. Nasze realizacje wykonuje wyspecjalizowana kadra, dla której praca jest pasją. Są to specjaliści dbający o wysoką jakość świadczonych usług, konkurencyjną cenę i zadowolenie Klienta.

Rekomendowane przez nas rozwiązania, dostosowane są indywidualnie do potrzeb klienta. W naszej pracy kierujemy się doświadczeniem oraz profesjonalną wiedzą. Wykonywane przez nas konstrukcje stalowe w Poznaniu znakomicie wpisują się w otoczenie, wzbogacając je o funkcjonalne i walory estetyczne.

Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę, że od jakości i dokładności wykonania danej konstrukcji stalowych zależeć może zdrowie, a nawet życie!

Mamy uprawnienia do wykonywania konstrukcji stalowych w Poznaniu