Konstrukcje stalowe Poznań – łączymy najwyższej jakości materiały z naszym wieloletnim doświadczeniem i wymaganiami klienta. Dzięki temu konstrukcje stalowe od firmy Bud-Blach są solidne i trwałe. Realizujemy takie konstrukcje ze stali, jak: wiaty i hale stalowe, dachy ze stali i antresole. Dla domów, magazynów, budynków przemysłowych i inwentarskich.

Zapraszamy do kontaktu.

Mamy 31 lat doświadczenia w realizacji konstrukcji stalowych na terenie Poznania i całego województwa Wielkopolskiego. Budujemy dla największych polskich i zagranicznych firm. Uczestniczyliśmy w budowie kilkuset projektów. Potwierdzeniem naszych uprawnień są aktualne certyfikaty TÜV SÜD.

Do naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie najtrwalsze materiały od sprawdzonych producentów. Przykładamy do tego ogromną wagę, ponieważ bezpieczeństwo to dla nas sprawa kluczowa.

Zależy nam na ciągłym rozwoju i podnoszeniu swoich kwalifikacji zawodowych. Nasza doświadczona kadra posiada świeże spojrzenie na konstrukcje stalowe oraz rozwijające się technologie budowlane.

Działając kompleksowo, zapewniamy również transport na miejsce budowy oraz montaż. Szybko i bezpiecznie dostarczamy wymagane elementy konstrukcji w dowolne miejsce w kraju. Gwarantujemy również doradztwo oraz wsparcie najlepszych specjalistów na każdym etapie produkcji.

Konstrukcje stalowe w Poznaniu – dlaczego warto zainwestować w stal?

Jaki materiał jest najczęściej przez nas wykorzystywany w konstrukcjach stalowych w Poznaniu? Otóż stal! W budownictwie używa się stali niskowęglowej – stop żelaza o zawartości do 2% węgla i innych pierwiastków, otrzymany w wyniku dwustopniowego procesu produkcji. Dlaczego jest to jeden z najważniejszych materiałów używanych w przemyśle? Posiada ona jednolitą strukturę i stałe właściwości mechaniczne. Jest bardzo wytrzymała, więc bez trudu wytrzyma dużą eksploatację oraz długie użytkowanie. Przez to często wykorzystują ją także branże handlowe, transportowe czy też rolnictwo. Stal używana do konstrukcji stalowych ma możliwość łączenia się elementami za pomocą różnych metod. Dodatkowo materiał ten generuje mniejsze koszty, jak również jest szybszy w budowie od tradycyjnych budynków. Po rozbiórce i złomowaniu konstrukcję stalową można ponownie przetopić.

Poznań konstrukcje stalowe – jak wybrać najlepszą firmę wykonującą konstrukcje stalowe w Poznaniu?

Żeby podjąć najlepszą decyzję odnośnie firmy zajmującej się wykonawstwem konstrukcji stalowych w Poznaniu należy zwrócić uwagę na kilka kwestii:

  • dobrze jest upewnić się, że firma posiada odpowiednie pozwolenia do wykonywania takich prac,
  • powinno się sprawdzić, czy firma wykonuje konstrukcje stalowe na terenie Poznania w celu usprawnienia prac,
  • wykorzystanie tylko wysokiej jakości materiałów, pochodzących w większości z jednego, sprawdzonego źródła,
  • sprawdzenie, jakie firma ma doświadczenie,
  • zobaczenie dotychczasowych realizacji firmy, żeby sprawdzić, czy wpisuje się w Twój projekt,
  • ważne jest nowatorskie spojrzenie i technika montażu – nowoczesne firmy są gwarancją wydajnego i przemyślanego procesu budowy.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, co gwarantuje zawsze terminowe realizacje. W zakres naszych usług jako firmy Bud-Blach wchodzi zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji stalowych w Poznaniu i całym województwie wielkopolskim. Najczęściej używamy do tego rodzaju prac systemów farb: EP + PUR, jeśli jednak klient potrzebuje wykorzystać inny system zabezpieczeń to jesteśmy w stanie dostosować do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy.

Na samym początku chcemy poznać Twoje oczekiwania co do konstrukcji stalowych. Oferujemy wsparcie na każdym etapie prac – od wyboru konstrukcji do montażu, doradzić, pomóc w wyborze oraz wykonać ją zgodnie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Korzystamy tylko ze sprawdzonych materiałów, najwyższej jakości. Niezależnie czy chcesz postawić budynek inwentarski, halę sportową, magazyn czy antresolę – Posiadamy wysokie kwalifikacje i uprawnienia, więc damy z siebie 100%. Szukasz sprawdzonej firmy specjalizującej się w konstrukcjach stalowych na trenie Poznania? Dobrze trafiłeś! Chętnie spotkamy się z Tobą aby określić Twoje potrzeby oraz omówimy możliwości projektu. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości, a następnie przedstawimy rozwiązania, jak i plan działania.

Konstrukcje stalowe Poznań cennik

Wycena odnosząca się do wykonania konstrukcji stalowej w Poznaniu i okolicach jest zależna od kilku czynników:

Koszty kalkulowane są indywidualnie po omówieniu wszystkich szczegółów zlecenia.

Zapraszamy do kontaktu – ustalimy warunki współpracy oraz wycenę, odpowiemy na wszystkie pytania. Jesteśmy otwarci na propozycję i wizję klienta. Wspólnie znajdujemy najlepsze rozwiązania, które spełnią oczekiwania Klienta i wymagania firmy. Korzystamy z najlepszej jakości materiałów, zapewniamy konkurencyjne ceny.

W naszej ofercie można znaleźć szeroki wachlarz usług z zakresu konstrukcji stalowych w Warszawie:

Firma Bud-Blach specjalizuje się w wykonawstwie i montażu konstrukcji stalowych na terenie Poznania. W każda inwestycję angażujemy się w 100%. Dbamy o każdy detal oraz wysoką jakość materiału. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę, że od szczegółów w konstrukcji stalowej zależeć może zdrowie, a nawet życie.

Przez 31 lat pracy w branży uczestniczyliśmy przy kilkuset budowach hal stalowych, magazynów, hal sportowych, budynków inwentarskich, konstrukcji dachowych czy antresol. Nasze realizacje wykonuje wyspecjalizowana kadra, dla której praca jest pasją. Są to specjaliści dbający o wysoką jakość świadczonych usług, konkurencyjną cenę i zadowolenie Klienta.

Rekomendowane przez nas rozwiązania, dostosowane są indywidualnie do potrzeb klienta. W naszej pracy kierujemy się doświadczeniem oraz profesjonalną wiedzą. Wykonywane przez nas konstrukcje stalowe w Poznaniu znakomicie wpisują się w otoczenie, wzbogacając je o funkcjonalne i walory estetyczne.

Kwalifikacje

Certyfikat wg EN 1090-1:2009+A1:2011

Certyfikat wg PN-EN ISO 3834-2:2007

Załącznik do Certyfikatu wg PN-EN ISO 3834-2:2007

Świadectwo Kwalifikacyjne (TÜV SÜD)

O nas

Jesteśmy firmą Bud – Blach, która istnieje na rynku konstrukcji stalowych już od ponad 27 lat. Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza umożliwiają nam wykonywanie konstrukcji stalowych (antresole, wiaty, hale, dachy itd.), które są wytrzymałe, trwałe i bezpieczne. Cechujemy się terminowością, rzetelnością i dbałością o szczegóły. Korzystamy także z najlepszych jakościowo materiałów.

Nasze konstrukcje stalowe, które oferujemy naszym Klientom spełniają wszelkie wymagania techniczne oraz jakościowe, czego potwierdzeniem są aktualne certyfikaty TÜV SÜD.

Lokalizacja naszej firmy jest w samym centrum Polski, co pozwala nam na sprawne wykonywanie prac w każdym zakątku naszego kraju. Realizujemy także zlecenia za granicą.  

 

Kompleksowa oferta  oraz elastyczne podejście do klienta to cechy, które wyróżniają nas na rynku. Najlepszą rekomendacją naszej firmy są pozytywne opinie naszych klientów i partnerów biznesowych. 

Konstrukcje stalowe Poznań

Wykonujemy profesjonalne i trwałe konstrukcje stalowe o różnym przeznaczeniu. Wykorzystujemy wysokiej jakości materiały i sprawdzone przez lata techniki produkcji. Bazujemy na projektach klientów lub własnych. Zadzwoń, żeby dowiedzieć się więcej i poznać wycenę.