Konstrukcje stalowe Warszawa

Konstrukcje stalowe naszej produkcji to połączenie materiałów najwyższej jakości, solidności i bezpieczeństwa. W naszej ofercie posiadamy różne rodzaje i typy konstrukcji stalowych. Używamy materiałów o najwyższej jakości i klasie wytrzymałości.

Zapraszamy do kontaktu.

Firma Bud-Blach wykonuje konstrukcje stalowe Warszawa - trwałe i solidne

Od 1993 roku jako wykonujemy kompleksowe usługi z zakresu konstrukcji stalowych w województwie mazowieckim. Jesteśmy sprawdzonym producentem konstrukcji stalowych na terenie Warszawy i okolic. Mamy ponad 30 lat doświadczenia w branży budowlanej. Lata doświadczenia pozwoliły nam przygotować kompleksową ofertę, w której każdy znajdzie optymalne rozwiązania. Gwarantujemy również doradztwo oraz wsparcie najlepszych specjalistów na każdym etapie produkcji. Oddajemy naszym Klientom produkty najwyższej jakości spełniające surowe normy europejskie. Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, dzięki licznym szkoleniom. Potwierdzeniem naszych uprawnień są aktualne certyfikaty TÜV SÜD. 

Specjalizujemy się w wykonawstwie i montażu konstrukcji stalowych w Warszawie. Nasi doświadczeni specjaliści kompleksowo zajmą się instalacją, oddając w Państwa ręce produkt kompletny i gotowy do użytku.

Dbamy o każdy detal projektu. Od jakości i dokładności wykonania danej konstrukcji zależeć może zdrowie, a nawet życie. Gwarantujemy, że wszelkie prace zostaną wykonane w oparciu o najnowsze europejskie wytyczne. Szczególną wagę przykładamy również do zasad bezpieczeństwa. Dzięki nam mają Państwo pewność, że efekt końcowy będzie w pełni bezpieczny dla użytkowników.

Należy pamiętać, że stal jest jednym z najbardziej wytrzymałych materiałów. Bez trudu wytrzyma dużą eksploatację. Dlatego też bardzo często wykorzystują ją także branże handlowe, transportowe, przemysłowe czy też rolnictwo, z przeznaczeniem na różnego rodzaju hale, magazyny czy domu. Przykładowo, po konstrukcje stalowe w Warszawie sięgają przede wszystkim przedsiębiorstwa budowlane, korporacje oraz branża przetwórstwa.

Dzięki swoim właściwościom konstrukcje stalowe znajdują zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki, sportu oraz przemysłu. Dodatkowo materiał ten generuje mniejsze koszty, jak również jest szybszy w budowie od tradycyjnych surowców budowlanych. Nasze Konstrukcje stalowe w Warszawie wykonane są z komponentów wysokiej jakości, dzięki czemu są odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Coraz więcej przedsiębiorców wybiera tego rodzaju rozwiązania, dlatego warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę wybierając konstrukcje stalowe.

Konstrukcje stalowe Warszawa cena

Koszt wykonania konstrukcji stalowej w Warszawie będzie zależał od kilku czynników, takich jak:

Ceny ustalane są każdorazowo indywidualnie po omówieniu wszystkich szczegółów zlecenia.

Zapraszamy do kontaktu – ustalimy warunki współpracy oraz wycenę, odpowiemy na wszystkie pytania. Jesteśmy otwarci na propozycję i wizję klienta. Wspólnie znajdujemy najlepsze rozwiązania, które spełnią oczekiwania Klienta i wymagania firmy. Korzystamy z najlepszej jakości materiałów, zapewniamy konkurencyjne ceny.

Konstrukcje stalowe Warszawa - rodzaje konstrukcji

 • Korzystamy tylko ze sprawdzonych materiałów, najwyższej jakości.
 • Posiadamy wysokie kwalifikacje i uprawnienia.
 • Wykonujemy konstrukcje stalowe w Warszawie i okolicach.
 • Oferujemy wsparcie na każdym etapie prac – od wyboru konstrukcji do montażu.
 • Mamy 31 lat doświadczenia w realizacji konstrukcji stalowych. Sprawdź nasze realizacje.
 • Bezpieczeństwo i dobro klienta to nasz priorytet

Konstrukcje stalowe Warszawa - na co zwrócić uwagę?

 • ważne, by sprawdzić, czy firma posiada odpowiednie pozwolenia do wykonywania takich prac,
 • dobrze, jeśli firma wykonuje konstrukcje stalowe na terenie Warszawy – jest to związane z szybkością wykonania prac,
 • wykorzystanie tylko wysokiej jakości materiałów – najlepiej, jeżeli większość z nich pochodzi z jednego, sprawdzonego źródła,
 • sprawdź, czy firma jest nowa na rynku czy ma doświadczenie,
 • sprawdź dotychczasowe realizacje firmy i sprawdź, czy wpisuje się w Twój projekt,
 • ważne jest nowatorskie spojrzenie i technika montażu – nowoczesne firmy są gwarancją wydajnego i przemyślanego procesu budowy.

Jako firma Bud-Blach, dysponujemy profesjonalnym sprzętem, co gwarantuje zawsze terminowe realizacje! W zakres naszych usług wchodzi zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji stalowych w Warszawie i całym województwie mazowieckim. Najczęściej używamy do tego rodzaju prac systemów farb: EP + PUR, jeśli jednak klient potrzebuje wykorzystać inny system zabezpieczeń to jesteśmy w stanie dostosować do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy.

Konstrukcje stalowe Warszawa - nasze kwalifikacje

Certyfikat wg EN 1090-1:2009+A1:2011

Certyfikat wg PN-EN ISO 3834-2:2007

Załącznik do Certyfikatu wg PN-EN ISO 3834-2:2007

Świadectwo Kwalifikacyjne (TÜV SÜD)

Przy budowie konstrukcji stalowych oferujemy:

Materiały najwyższej jakości

Stosujemy tylko materiały najwyższej klasy i jakości. Stal, którą wykorzystujemy świadczy o jakości naszych produktów i zadowoleniu klientów i Inwestorów.

Kwalifikacje i uprawnienia

Posiadamy świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do wytwarzania, montażu, zabezpieczania i remontów konstrukcji stalowych klasy 1, 2, 3 wydane przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach oraz jednostkę TÜV SÜD Polska, która nadała wyrobom firmy Bud-Blach oznaczenie CE.

Dogodna lokalizacja

Konstrukcje stalowe naszej produkcji powstają na terenie Polski i całej Europy. Dzięki temu, że nasza lokalizacja znajduje się w centrum Polski, możemy sprawnie wykonywać prace w całym kraju i poza jego granicami.

Elastyczność

W przypadku zapotrzebowania wykonujemy obiekty przenośne, to znaczy, że można je łatwo zdemontować i przenieść w inne miejsce. Przy montażu konstrukcji stalowych wykonujemy również usługę obudowania obiektu płytami warstwowymi z rdzeniem styropianowym, poliuretanowym lub z wełny mineralnej jako metoda ocieplenia hali.

Indywidualne podejście do klienta

Każdy klient otrzymuje od nas ofertę w pełni dostosowaną do jego potrzeb i oczekiwań!

Najlepsi specjaliści

Współpracujemy z najlepszymi w branży. Nasi inżynierowie mogą pochwalić się wiedzą, doświadczeniem oraz wieloma udanymi realizacjami! Dzięki temu możemy przyjmować wszystkie zlecenia, również te niestandardowe, wymagające indywidualnego planu i rozwiązań.

Bogate zaplecze

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, czego potrzeba do zbudowania trwałej i niezawodnej konstrukcji stalowej. Do dyspozycji mamy także własny park maszyn.

Wsparcie na każdym etapie produkcji

Zadowolenie Inwestora to nasz prioryet. Dlatego też świadczymy kompleksowe usługi w trakcie realizacji zlecenia. Służymy naszą wiedzą zarówno na etapie projektowania, jak i w trakcie budowy oraz finalizacji projektu.

O nas

Bud – blach to firma, która istnieje na rynku konstrukcji stalowych ponad 31 lat. Ogromne doświadczenie i wiedza pozwalają nam wykonywać konstrukcje stalowe (wiaty, hale, dachy itd.), które są wytrzymałe, trwałe i bezpieczne. Naszą firmę cechuje rzetelność, terminowość i dbałość o szczegóły. Korzystamy także z najlepszych jakościowo materiałów.

Nasze konstrukcje stalowe, które oferujemy naszym Klientom spełniają wszelkie wymagania techniczne oraz jakościowe, czego potwierdzeniem są aktualne certyfikaty TÜV SÜD.

Lokalizacja naszej firmy jest w samym centrum Polski, co pozwala nam na sprawne wykonywanie prac w każdym zakątku naszego kraju. Realizujemy także zlecenia za granicą.  

 

Kompleksowa oferta  oraz elastyczne podejście do klienta to cechy, które wyróżniają nas na rynku. Najlepszą rekomendacją naszej firmy są pozytywne opinie naszych klientów i partnerów biznesowych. 

konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe Warszawa

Wykonujemy wysokiej jakości konstrukcje stalowe różnego przeznaczenia z najwyższej jakości materiałów. Bazujemy na projekcie klienta lub tworzymy własne projekty. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę.