Nasze konstrukcje stalowe to połączenie materiałów najwyższej jakości, solidności, bezpieczeństwa i uprawnień. Nie zamykamy się na jeden typ usług spawalniczych. Nasza oferta jest szeroka i zawiera różnego rodzaju konstrukcje stalowe: dla domów, magazynów czy budynków inwentarskich. Zapraszamy do kontaktu.

Firma Bud-Blach wykonuje konstrukcje stalowe Warszawa - trwałe i solidne

Jesteśmy sprawdzonym producentem konstrukcji stalowych na terenie Warszawy i okolic. Mamy ponad 27 lat doświadczenia w branży budowlanej. Lata doświadczenia pozwoliły nam przygotować kompleksową ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Gwarantujemy również doradztwo oraz wsparcie najlepszych specjalistów na każdym etapie produkcji. Praca to nasza pasja, dlatego w każdy projekt angażujemy się w 100%. Oddajemy naszym Klientom produkty najwyższej jakości spełniające surowe normy europejskie. Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, dzięki licznym szkoleniom. Potwierdzeniem naszych uprawnień są aktualne certyfikaty TÜV SÜD. Od 1993 roku daliśmy się poznać jako profesjonalny wykonawca wykonujący kompleksowe usługi z zakresu konstrukcji stalowych w województwie mazowieckim.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze konstrukcji stalowych w Warszawie?

Konstrukcje stalowe wykonane są z elastycznego i bardzo wytrzymałego materiału, dlatego znajdują zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki, sportu oraz przemysłu. Dodatkowo materiał ten generuje mniejsze koszty, jak również jest szybszy w budowie od tradycyjnych budynków. Nasze Konstrukcje stalowe w Warszawie wykonane z komponentów wysokiej jakości są odporne na warunki atmosferyczne, wytrzymałe i trwałe przez wiele lat. Coraz więcej osób wybiera tego rodzaju rozwiązania, dlatego warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę wybierając konstrukcje stalowe.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy wykonującej konstrukcje stalowe w Warszawie?

 • ważne, by sprawdzić, czy firma posiada odpowiednie pozwolenia do wykonywania takich prac,
 • dobrze, jeśli firma wykonuje konstrukcje stalowe na terenie Warszawy – jest to związane z szybkością wykonania prac,
 • wykorzystanie tylko wysokiej jakości materiałów – najlepiej, jeżeli większość z nich pochodzi z jednego, sprawdzonego źródła,
 • sprawdź, czy firma jest nowa na rynku czy ma doświadczenie,
 • sprawdź dotychczasowe realizacje firmy i sprawdź, czy wpisuje się w Twój projekt,
 • ważne jest nowatorskie spojrzenie i technika montażu – nowoczesne firmy są gwarancją wydajnego i przemyślanego procesu budowy.

Jako firma Bud-Blach, dysponujemy profesjonalnym sprzętem, co gwarantuje zawsze terminowe realizacje! W zakres naszych usług wchodzi zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji stalowych w Warszawie i całym województwie mazowieckim. Najczęściej używamy do tego rodzaju prac systemów farb: EP + PUR, jeśli jednak klient potrzebuje wykorzystać inny system zabezpieczeń to jesteśmy w stanie dostosować do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy.

Specjalizujemy się w wykonawstwie i montażu konstrukcji stalowych w Warszawie. Nasi doświadczeni specjaliści kompleksowo zajmą się instalacją, oddając w Państwa ręce produkt kompletny i gotowy do użytku.

Dbamy o każdy detal projektu. Od jakości i dokładności wykonania danej konstrukcji zależeć może zdrowie, a nawet życie. Gwarantujemy, że wszelkie prace zostaną wykonane w oparciu o najnowsze europejskie wytyczne. Szczególną wagę przykładamy również do zasad bezpieczeństwa. Dzięki nam mają Państwo pewność, że efekt końcowy będzie w pełni bezpieczny dla użytkowników. Należy pamiętać, że stal jest jednym z najbardziej wytrzymałych materiałów.

Bez trudu wytrzyma dużą eksploatację. Dlatego też, bardzo często wykorzystują ją także branże handlowe, transportowe, przemysłowe czy też rolnictwo, po różnego rodzaju hale, magazyny czy domu. Przykładowo, po konstrukcje stalowe w Warszawie sięgają przede wszystkim przedsiębiorstwa budowlane, korporacje i przetwórstwo.

Konstrukcje stalowe Warszawa cennik

Koszt wykonania konstrukcji stalowej w Warszawie będzie zależał od kilku czynników, takich jak:

Ceny ustalane są każdorazowo indywidualnie po omówieniu wszystkich szczegółów zlecenia.

Zapraszamy do kontaktu – ustalimy warunki współpracy oraz wycenę, odpowiemy na wszystkie pytania. Jesteśmy otwarci na propozycję i wizję klienta. Wspólnie znajdujemy najlepsze rozwiązania, które spełnią oczekiwania Klienta i wymagania firmy. Korzystamy z najlepszej jakości materiałów, zapewniamy konkurencyjne ceny.

W naszej ofercie można znaleźć szeroki wachlarz usług z zakresu konstrukcji stalowych w Warszawie:

 • Korzystamy tylko ze sprawdzonych materiałów, najwyższej jakości.
 • Posiadamy wysokie kwalifikacje i uprawnienia.
 • Wykonujemy konstrukcje stalowe w Warszawie i okolicach.
 • Oferujemy wsparcie na każdym etapie prac – od wyboru konstrukcji do montażu.
 • Mamy 31 lat doświadczenia w realizacji konstrukcji stalowych. Sprawdź nasze realizacje.
 • Bezpieczeństwo i dobro klienta to nasz priorytet

Kwalifikacje

Certyfikat wg EN 1090-1:2009+A1:2011

Certyfikat wg PN-EN ISO 3834-2:2007

Załącznik do Certyfikatu wg PN-EN ISO 3834-2:2007

Świadectwo Kwalifikacyjne (TÜV SÜD)

O nas

Bud – blach to firma, która istnieje na rynku konstrukcji stalowych ponad 27 lat. Ogromne doświadczenie i wiedza pozwalają nam wykonywać konstrukcje stalowe (wiaty, hale, dachy itd.), które są wytrzymałe, trwałe i bezpieczne. Naszą firmę cechuje rzetelność, terminowość i dbałość o szczegóły. Korzystamy także z najlepszych jakościowo materiałów.

Nasze konstrukcje stalowe, które oferujemy naszym Klientom spełniają wszelkie wymagania techniczne oraz jakościowe, czego potwierdzeniem są aktualne certyfikaty TÜV SÜD.

Lokalizacja naszej firmy jest w samym centrum Polski, co pozwala nam na sprawne wykonywanie prac w każdym zakątku naszego kraju. Realizujemy także zlecenia za granicą.  

 

Kompleksowa oferta  oraz elastyczne podejście do klienta to cechy, które wyróżniają nas na rynku. Najlepszą rekomendacją naszej firmy są pozytywne opinie naszych klientów i partnerów biznesowych. 

konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe Warszawa

Wykonujemy wysokiej jakości konstrukcje stalowe różnego przeznaczenia z najwyższej jakości materiałów. Bazujemy na projekcie klienta lub tworzymy własne projekty. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę.